Pływalnia kryta zlokalizowana jest w kompleksie obiektów sportowo – rekreacyjnych przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli przy ulicy Hutniczej 15.

  • Na pływalni krytej znajdują się niecka basenu o wymiarach 25 m x 12.5 m i głębokości od 1.3 m do 3.5 m, wyposażona w 3 metrową wieżę do skoków. Pojemność niecki 772 m3.
  • Druga niecka o wymiarach 25 m x 12.5 m i głębokości 1.4 m do 1.8 m. Pojemność niecki 528 m3.
  • Trzecia niecka do nauki pływania ma wymiary 12.5 m x 6 m i głębokości od 0.8 m do 1.15 m, pojemność 76 m3.

Dodatkowo na terenie pływalni krytej znajduje się wanna z hydromasażem. Jednorazowo może korzystać z niej do 12 osób. Wanna posiada 60 dysz wodnych i 16 powietrznych. Mieści się w niej 2600 l wody. Wyposażona jest w złoże filtracyjne z aktywowanego szkła AFM i aktywnego z orzecha kokosowego. W celu uatrakcyjnienia obiektu nasi klienci mają do dyspozycji zjeżdżalnię rurową o długości 64 m z hamownią. Dla relaksu i odprężenia nasi użytkownicy mają do dyspozycji dwie sauny suchą i parową.

Na terenie obiektu są szatnie: damska, męska, dla rodziców z małymi dziećmi oraz dla osób niepełnosprawnych. Przy szatniach zlokalizowane są pełne węzły sanitarne. Obiekt wyposażony w szatnię samoobsługową.

Na pływalni krytej prowadzone są zajęcia z nauki pływania w ramach programu „Rybka”, odbywają się treningi sekcji pływackiej Motyl MOSiR oraz Motyl Masters. Dla osób lubiących aktywność w wodzie prowadzone są zajęcia z aquaaerobicu oraz nauki pływania dla maluchów. W ciągu tygodnia prowadzone są zajęcia dla szkół z terenu miasta i okolic. Godziny wieczorne zarezerwowane są dla wszystkich chętnych, chcących zrelaksować się poprzez pływanie czy pobyt w saunie.

Aktualności

Wpisz poniżej szukane słowo lub wyrażenie