Wodny Plac Zabaw wraz z infrastrukturą towarzyszącą zlokalizowany jest w Parku Miejskim przy ul. Popiełuszki.

Zapraszamy na Wodny Plac Zabaw codziennie od godz. 10 do godz. 19. Wstęp na obiekt jest BEZPŁATNY.

Niecka wodna o powierzchni 600 metrów kwadratowych została wyłożona bezpiecznym dla dzieci tworzywem. W niecce znajduje się infrastruktura, na którą składają się między innymi urządzenia takie jak: krab, kopuła wodna, tęcza, armatki wodne, smok, ośmiornica, parasolka, pelikan, żaba które wraz z zamontowanym oświetleniem tworzą niepowtarzalny klimat. Oprócz atrakcji wodnych, na terenie Wodnego Placu Zabaw znajdują się m.in. przebieralnie i natryski, a także sanitariaty z pomieszczeniami technicznymi.

Oprócz zapewnienia atrakcji dla najmłodszych, zagospodarowany został teren wokół niecki. Utwardzone ścieżki i placyki, ogródki kwietne, zielony labirynt, górka wspinaczkowa i piknikowa, ławki i zieleńce, a także siłownia plenerowa z 6 urządzeniami, są doskonałym uzupełnieniem do spędzenia nie tylko przyjemnie ale przede wszystkim aktywnie czasu w Stalowowolskim Parku Miejskim.

Dodatkowym elementem do zabawy i integracji są urządzenia jak stół do ping ponga, stoliki szachowe, zabawki edukacyjne. Całość uzupełnił zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Wodnego Placu Zabaw tzw. grzybek, obiekt małej gastronomii. Wszystko to sprawia, że w Parku Miejskim w Stalowej Woli można przyjemnie i aktywnie spędzić czas w pięknym otoczeniu zieleni.

Zapraszamy do korzystania z Wodnego Placu Zabaw.

Aktualności

Wpisz poniżej szukane słowo lub wyrażenie