Memoriał Duszyńskiego

Memoriał Duszyńskiego

Rozgrywany od 2010 roku. W tym to też roku 27 lutego w Szpitalu Powiatowym w Stalowej Woli zmarł w wieku 63 lat po ciężkiej chorobie TADEUSZ DUSZYŃSKI – dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli.

Mała liga

Mała liga

Mała Liga, to rozgrywki w piłkę nożną o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej i rozgrywane są od 2010 roku. Uczestniczą w nich uczniowie szkól podstawowych z terenu Stalowej Woli. Zapraszamy do udziału wszystkich chętnych.

Bieg Konstytucji 3 maja

Bieg Konstytucji 3 maja

Międzynarodowy uliczny bieg Konstytucji 3-go maja, to impreza cykliczna która każdego roku odbywa się na ulicach Stalowej Woli i cieszy się ogromną popularnością. Zapraszamy do udziału wszystkich chętnych, bez względu na wiek.

Zawody lekkoatletyczne

Zawody lekkoatletyczne

Zawody lekkoatletyczne, odbywają się każdego roku na stadionie lekkoatletycznym Stalowej Woli. Zapraszamy do udziału wszystkich chętnych, bez względu na wiek.

Olimpiada Przedszkolaków

Olimpiada Przedszkolaków

Olimpiada przedszkolaków to świetna zabawa która odbywa się cyklicznie w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli. Zapraszamy do udziału wszystkie chętne dzieci.

Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku

Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku

Największy Turniej piłkarski dla dzieci w Polsce i w Europie, w którym do tej pory wzięło udział blisko 2 miliony dziewcząt i chłopców z całego kraju.

Wpisz poniżej szukane słowo lub wyrażenie