do: Aktualności, Lodowisko

Gdy nareszcie przyjdzie zima, nic nas w domu nie zatrzyma, gdy obficie sypnie śniegiem – wszyscy na podwórko biegiem. I przyszła zima, wokół zrobiło się biało, więc Prezydent Miasta Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny zaprasza do wyjścia na zewnątrz. Najlepiej na Plac Piłsudskiego, gdzie dzieci i dorosłych czeka lodowisko i szereg innych atrakcji, a 10 grudnia oficjalnie rozpoczniemy sezon zimowy.

Podczas miejskiego rozpoczęcia sezonu zimowego nie może zabraknąć uroczystego rozświetlenia choinki na placu przed MDK oraz świątecznych iluminacji. Zebrani będą mogli podziwiać także Mini rewię na lodowisku w wykonaniu profesjonalnej grupy łyżwiarskiej, a następnie sami spróbować swoich sił na tafli. Niezależnie od wieku i umiejętności każdy będzie mógł wziąć udział w animacjach i zabawach na lodowisku. A dla tych, którzy jednak nie czują się pewnie w łyżwach, albo będą czekać w kolejce, będą przygotowane również animacje i zabawy na placu. Każdy znajdzie coś dla siebie. Start o godzinie 15.30.

Do wspólnej zabawy zapraszają: Przewodniczący Rady Miejskiej w Stalowej Woli Stanisław Sobieraj, Prezydent Miasta Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny, Dyrektor Miejskiego Domu Kultury Marek Gruchota, Dyrektor MOSiR w Stalowej Woli Robert Nowak.

Program imprezy:

15.30 – Start

15.40 – Uroczyste rozświetlenie choinki na Placu Piłsudskiego oraz świątecznych iluminacji miejskich

15.45 – Mini rewia na lodowisku

Animacje i zabawy na Placu Piłsudskiego oraz lodowisku

źródło: www.stalowawola.pl

zima-2016-_druk

Ostatnio dodane

Wpisz poniżej szukane słowo lub wyrażenie