do: Aktualności

Już w ten weekend 22 i 23 lipca odbędzie się wyjątkowe i aktywne spotkanie „Lato z Icon” w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji na ul. Hutniczej 15. Udział w zajęciach dla wszystkich chętnych jest bezpłatny w ramach działalności sportowo-rekreacyjnej MOSiR.

LOGO_AZaczynamy od godziny 12:30 wyjątkowo energetycznym treningiem na trampolinach – AirFit. To prawdziwy hit, a trampolinowe szaleństwo zagościło już w najlepszych klubach fitness na całym świecie. Skakanie na trampolinie w rytm muzyki to trening całego ciała, dzięki któremu poprawisz kondycję i wzmocnisz mięśnie. Skacząc nie tylko doskonale się bawisz, ale spalasz mnóstwo kalorii.
W związku z tym, że lato mamy w pełni i na pewno każda Pani chce świetnie wyglądać w bikini mamy rewelacyjny 30-minutowy trening MADE IN BRASIL. Gorące rytmy brazylijskiej muzyki i świetnie dobrane i skuteczne ćwiczenia pozwalają wzmocnić nogi, ujędrnić pośladki i wyrzeźbić brzuch.

Zarówno AirFit jak i Made in Brasil to autorskie programy stworzone przez ICON Fitness, których nie można znaleźć w innych klubach.

Zadbamy także o odprężenie ciała i umysłu podczas zajęć jogi, dzięki której zwiększysz elastyczność swojego ciała, zyskasz siłę i wewnętrzną równowagę.

„Lato z Icon Fitness” to najlepszy pomysł na spędzenie aktywnego weekendu w wesołej atmosferze. Zabierz ze sobą znajomych i spędzajcie aktywnie wspólny czas.

logi_medDodatkowo podczas weekendu będzie można skorzystać z usług firmy PODOMED Diagnostyka i Terapia Stóp, która oferuje wszystkim chętnym obecnym na weekendzie Fitness Fiesta darmowe badanie stóp oraz konsultacje podologiczne. PODOMED to firma świadcząca usługi z zakresu podologii ortopedycznej, czyli związana ze zdrowiem stóp dzieci, osób dorosłych, seniorów, a także osób aktywnych i sportowców. Posiada doświadczenie w wykonywaniu indywidualnych wkładek leczniczych.
MISJĄ PRODOMEDu jest kształtowanie świadomości społecznej w propagowaniu profilaktyki stóp oraz ich wpływu na stan narządu ruchu.

Ostatnio dodane

Wpisz poniżej szukane słowo lub wyrażenie