do: Aktualności

27 października na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli będzie miało niecodzienne wydarzenie. Stowarzyszenie Grupa Inicjatyw Twórczych wraz z Ochotniczą Strażą Pożarną i stalowowolskim sztabem WOŚP zaprasza na charytatywny mecz siatkówki, z którego cały dochód zostanie przekazany na leczenie Elizy.

Eliza Pietroniec ma 30 lat i jest samotna matką wychowującą dwoje dzieci 8 letnią córke Kamilę oraz 12 letniego syna Kamila. Rok temu zdiagnozowano u niej złośliwy nowotwór piersi. Po mastektomii zdiagnozowano przerzuty. Obecnie Pani Eliza jest w trakcie niekonwencjonalnej kuracji olejowej. Ma także robione specjalne zastrzyki, a także wlewy witaminowe. Koszt jednego codziennego zastrzyku to 300 zł, natomiast koszt półrocznej kuracji olejami to koszt 45 000 zł, do tego dochodzą wizyty u lekarza w Katowicach i inne wydatki.

Stowarzyszenie Grupa Inicjatyw Twórczych wraz z Ochotniczą Strażą Pożarną w Stalowej Woli postanowili zorganizować mecz charytatywny w piłkę siatkową, w którym naprzeciwko OSP stanie drużyna Stalowowolskiego Sztabu WOŚP. W czasie pojedynku będą sprzedawane cegiełki w cenie 10 zł lub więcej. Całość zebranych pieniędzy będzie przeznaczona na leczenie Pani Elizy.

Ponadto odbędzie się szereg ciekawych licytacji, loteria fantowa, nauka pierwszej Pomocy, a także występy lokalnych artystów, będą także atrakcje dla dzieci, gry i zabawy. Całość ubarwi moc dobrej muzyki.

Zachęcamy do pojawienia się w niedzielnie południe na naszych obiektach i wsparcia tej słusznej inicjatywy. 😉

Jeśli jednak, z różnych przyczyn, nie możecie dołączyć do nas w niedzielę to zachęcamy do klikania w poniższy link, gdzie również możecie wspierać naszą bohaterkę.

https://pomagam.pl/eeoianst?fbclid=IwAR2wAQW6zz6nBI8PfIsoXO5dhEQUy87OZ8GBtsu2kxCruGuAQ5j-L3btQl8

Plakat "Zagrają dla Elizy"

Ostatnio dodane

Wpisz poniżej szukane słowo lub wyrażenie