do: Aktualności, Motyl

Punktacja drużynowa drugiej edycji Podkarpackiej Ligi Pływackiej Dzieci 11-12 lat w Mielcu:

1. MOTYL MOSiR Stalowa Wola 121
2. UKP GRYF Dębica 71
3. UKP GRYF Dębica 65
4. CSTR Strzyżów 44
5. KP SOKÓŁ Rzeszów 43
6. PIRANIE SOSiR Nowa Dęba 19
7. MKP BOBRY Dębica 12
8. MOSiR WODNIK Krosno 9
9. MKS Sanok 1
10. MUKP FALA Ropczyce
Gorlickie TP „FALA”
KS KSZO Ostrowiec Św.

Wyniki mówią same za siebie. Warto jednak popatrzyć na różnice czasowe w kilku konkurencjach pomiędzy „MOTYLAMI”,  a zawodnikami innych klubów. Dopiero to daje pełniejszy obraz przewagi naszych zawodników (zapraszamy na stronę MEGATIMING). Pełny obraz widać jednak dopiero wtedy, kiedy oglądamy naszych zawodników w akcji.

Wyścigi z udziałem Gabrieli Iżewskiej, Anastazji Sudoł czy Jakuba Surowańca wyglądają tak, że nawet oglądając się za rywalami, nie mogli ich dostrzec. Jedyną walką był wyścig Kuby Surowańca(1) z Filipęm Godawskim(2) na dystansie 100 m stylem klasycznym. W/w „czwórka” w wyścigu sztafetowym 4×50 m stylem zmiennym pokonała rywali o ponad 8 sekund.

Wszyscy zawodnicy MOTYLA poprawili swoje rekordy życiowe co jest wynikiem systematycznej i ciężkiej pracy na treningach. Oni chcą być lepsi i stopniowo doganiają swoich kolegów. Rywalizują na treningach. Coraz to nowi zawodnicy „kręcą się w okolicach podium” i zdobywają punkty dla drużyny. Cała ekipa ze Stalowej Woli była chwalona za perfekcyjną technikę.

Najlepszą zawodniczką wśród 11-latek została Gabriela Iżewska.

Na podium stawali; Gabriela Iżewska (dwa pierwsze miejsca), Anastazja Sudoł (dwa pierwsze miejsca), Jakub Surowaniec (dwa pierwsze miejsca), Agata Tabor (pierwsze i trzecie), Adam Siembida (pierwsze), Igor Barański (drugie), Filip Godawski (drugie), Rafał Góral (dwa razy trzecie), Oliwia Machowska (trzecie). Ponadto punkty dla MOTYLA zdobywali; Alicja Piątkowska, Filip Gajda, Mateusz Hadała, Tomasz Kuligowski, Maciej Sztaba i Jakub Gryz.

 Najbliższe starty: Międzynarodowe Mistrzostwa Stalowej Woli w Pływaniu 9-10.04.2016Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Dzieci 10-11 lat w Strzyżowie 16.04.2016

Podkarpacka Liga Dzieci III edycja w Stalowej Woli 23.04.2016

Start w lidze jest tylko etapem w całorocznym cyklu przygotowań do najważniejszego sprawdzianu, Ogólnopolskich Drużynowych Zawodów Dzieci 10-11 lat które odbędą się w Stalowej Woli 21.06.2016.

                                          Do kibicowania i dopingowania naszych MOTYLI  ZAPRASZAMY!!!!!!

Ostatnio dodane

Wpisz poniżej szukane słowo lub wyrażenie