do: Aktualności

Niewątpliwie pojedynkiem, który w ubiegłą sobotę elektryzował kibiców amatorskiej siatkówki był mecz pomiędzy drużynami Art Greg i PHU Sarzyna. Zgodnie z oczekiwaniami dostarczył kibicom wiele emocji. Mimo, że wynik 3:0 dla Art Greg może sugerować łatwe zwycięstwo, to jednak tak nie było. Siatkarze z Sarzyny w każdym secie byli godnym rywalem i przegrywali w samych końcówkach. Pierwszy set 25:21. W kolejnych gra byłą już na przewagi 28:26 i 27:25. Wcześniej na parkiecie pojawiły się drużyny Konzbudu i Damontu. Konzbud bez problemu, szybko uporał się z rywalem wygrywając 3:0 ( 25:7, 25:7, 25:11). W ostatnim tego dnia spotkaniu Leśnik Rudnik wygrał 3:0 z PPHU POŻ T. Mazur (25:12, 25:21, 25:17). Pauzował WP Transfer. W tabeli prowadzi Art Greg (10 meczy 25 punktów). Na drugim i trzecim z identycznym dorobkiem WP Transfer i PHU Sarzyna (9 meczy 20 punktów). Następna kolejka rozegrana zostanie 24 lutego a zagrają ze sobą: