do: Aktualności

Od 19 czerwca  na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji funkcjonowała „Strefa kibica Stalowa Wola 2018”. Organizatorami strefy byli Lucjusz Nadbereżny Prezydent Miasta Stalowej Woli, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli, a także Fundacja Elementum Art. Każdy chętny mógł w tych dniach bezpłatnie oglądać mecze piłkarskie z Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, które odbywają się w Rosji.

Szczególnym zainteresowaniem strefa cieszyła się w dniach, kiedy swoje mecze rozgrywała reprezentacja Polski. Zdecydowanie najwięcej kibiców odwiedziło nas w dniu spotkania Polska – Senegal, trochę mniejszym zainteresowaniem cieszył się pojedynek z Kolumbią, a mecz o honor z Japonią oglądali najwierniejsi kibice naszej reprezentacji. W dniu otwarcia strefy wszyscy przybyli kibice bawili się przy utworach wykonanych przez Sławomira, natomiast 24 czerwca wystąpił Liber wraz z Mateuszem Mijalem.

Przed każdym meczem kibice mieli możliwość typowania wyników spotkań i wygrania cennych nagród. Niestety nikomu nie udało się wytypować wyników spotkań z Senegalem i Kolumbią, ale aż 26 kibiców wytypowało prawidłowo wynik meczu z Japonią. Spośród prawidłowo wytypowanych wyników, poproszona spośród kibiców dziewczynka wylosowała trzy osoby, które pojadą na mecze Ligi Narodów  UEFA na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Bilety na mecz  Polska – Portugalia wylosowali: Anna Turewicz oraz Mateusz Jocek, a na mecz Polska – Włochy Sylwia Maziarz.

Nagrody rzeczowe w postaci piłek Adidas TELSTAR 18 z podpisami reprezentantów Polski wylosowali: Gabrysia Kubicka (w imieniu, której nagrodę odbierała mama Katarzyna) oraz Józef Górniak, a koszulkę reprezentacji Polski otrzymał Łukasz Tyniec.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli serdecznie dziękuje sponsorom, którzy ufundowali nagrody dla uczestników konkursów, a byli to: Prezydent Miasta Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny, Senator i jednocześnie Prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej –  Mieczysław Golba,  Poseł Rafał Weber, Huta Stalowa Wola S.A., Miejski Zakład Komunalny w Stalowej Woli, sklep sportowy Maraton oraz Autorud Stalowa Wola.

Dziękujemy wszystkim kibicom, którzy odwiedzili naszą strefę i wspólnie z nami dopingowali reprezentację Polski.

 

 

 

Ostatnio dodane

Wpisz poniżej szukane słowo lub wyrażenie