do: Aktualności

Już 15 lutego w Stalowej Woli w hali MOSiR odbędzie się gala bokserska Stalowa Wola Boxing Show I Memoriał Lucjana Treli. Gala poświęcona jest pamięci naszego olimpijczyka z Meksyku z 1968 roku, który zmarł 12 lutego 2019. W walce wieczoru zakontraktowanej na 8 rund Przemysław Smile Gorgoń (9-6-1 5 ko ) spotka się z byłym pretendentem do pasa WBO Europe z niebezpiecznym zawodnikiem z Gruzji Malkhazem Sujashvili (10-10-0 8 ko).

Przed walką wieczoru zaprezentuje się młody, utalentowany Krzysztof Twardowski (7-2- 5 KO), który spotka się z czarnoskórym Hamza Wandera urodzonym w Ugandzie (19-16-3 14 ko). To były pretendent do światowej federacji pasów IBF Europe i WBF.

Podczas tego wieczoru spotkają się także Michał Bańbuła (13-31-4 ) Chorten Boxing Production vs Michał Bołoz (2-2-0 2ko) oraz debiutant Krzysztof Włodarczyk Chorten Boxing Production vs Andrzej Szkuta (0-1-0). W pierwszym pojedynku boksu zawodowego zobaczymy młodego prospekta z Białegostoku Krzysztofa Warekso Chorten Boxing Production byłego mistrza województwa 2019.

W pojedynkach boksu olimpijskiego wystąpią zawodnicy Adam Kulig z Lublina zwycięzca Pucharu Polski 2019 i Karol Zieliński medalista MP seniorów 2019 ze Stali Rzeszów oraz mistrz Polski młodzików Tobiasz Zarzeczny Stal Stalowa Wola Boxing Team. Powalczą oni z zawodnikami z Litwy i Ukrainy.

Stalowa Wola Boxing Show I Memoriał Lucjana Treli Gala

Ostatnio dodane

Wpisz poniżej szukane słowo lub wyrażenie