do: Aktualności, Półkolonie

8 tygodni, 4 turnusy, 16 grup tematycznych, 253 dzieci, 10 wychowawców i 3 kierowników, tak w skrócie można podsumować zorganizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli letnie półkolonie.

Letnie półkolonie organizowane przez MOSiR Stalowa Wola rozpoczęły się 24 czerwca i trwały przez kolejne osiem tygodni. W czasie trwania poszczególnych turnusów dzieci korzystały nie tylko z obiektów należących do MOSiR , tj. pływalni odkrytej, boisk, hali i sali sportowej, wodnego placu zabaw, parku linowego, ale udały się z wizytą do Państwowej Straży Pożarnej, LeoParku, kina Wrzos, Parku24 czy do Szkoły Podstawowej nr 4, gdzie swoje schronienie mają dwa Alpaki. Ponadto nasi milusińscy mieli okazję zapoznać się z kulturą lasowiacką, obsługą kasy fiskalnej, czy dzięki uprzejmości Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie obejrzeć spektakl dotyczący bezpieczeństwa w trakcie wakacji i nie tylko.

Dziękujemy serdecznie dzieciom za wspólną zabawę. Rodzicom, babciom, dziadkom, ciociom, wujkom za wyrozumiałość, cierpliwość i zaangażowanie w przywożeniu i odbieraniu dzieci na zajęcia. Kierownikom i wychowawcom za zaangażowanie, uśmiech na twarzy i bezpieczną zabawę, oraz wszystkim jednostkom i instytucjom, które przyczyniły się do tego, że po raz kolejny nasze letnie półkolonie stały się miłym wspomnienie dla naszych milusińskich.

Serdecznie zapraszamy na półkolonie zimowe.

Galerie FB:

https://www.facebook.com/pg/mosirSW/photos/?tab=album&album_id=2379224359032432

https://www.facebook.com/pg/mosirSW/photos/?tab=album&album_id=2374481036173431

https://www.facebook.com/pg/mosirSW/photos/?tab=album&album_id=2356202921334576

Ostatnio dodane

Wpisz poniżej szukane słowo lub wyrażenie