do: Aktualności

W imieniu Prezydenta Miasta Stalowej Woli Lucjusza Nadbereżnego i Przewodniczącego Rady Miejskiej w Stalowej Woli Stanisława Sobieraja serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Stalowej Woli i okolic w piątek, 2 czerwca na boisko ze sztuczną nawierzchnią na stadionie MOSiR przy ulicy Hutniczej 14.

Przygotowaliśmy dla Państwa wspaniałe nagrody. Aby je zdobyć wystarczy wziąć udział w „Piłkarskim Teście Sprawności Ogólnej”, który rozpocznie się o godzinie 15.00. Należy poprawnie wykonać 4 proste ćwiczenia piłkarskie: zwroty z piłką, drybling, bieg bez piłki oraz żonglerka. KAŻDY, kto zaliczy pozytywnie test, bierze udział w losowaniu cennych nagród. Nie ważne ile masz lat – zapraszamy zarówno dziewczyny jak i chłopców. Nie liczy się czas wykonania zadań, lecz poprawne ukończenie wszystkich 4 konkurencji.

KAŻDY ma szansę

Nagroda główna to dwa bilety na mecz Eliminacji Mistrzostw Świata Polska – Kazachstan, który odbędzie się 4 września 2017 r. na PGE Narodowym w Warszawie oraz dwa bilety na mecz otwarcia Mistrzostw Europy U – 21, który rozegrany zostanie 16 czerwca 2017 r. na Arenie Lublin.

Wśród uczestników rozlosujemy także 100 piłek ufundowanych przez sponsorów imprezy firmy: Miejski Zakład Komunalny sp. z o.o., Maraton, Autorud, Kantor Tadek.

W ramach Dnia Piłki  Nożnej odbędą się 4 oddzielne bloki aktywności fizycznej dla każdej kategorii wiekowej:

  • O godzinie 9.00 rozpoczynamy imprezę zawodami dla najmłodszych sympatyków najpopularniejszej dyscypliny na świecie. W „Futbolowym Szaleństwie Przedszkolaków” wezmą udział reprezentacje prawie wszystkich przedszkoli publicznych.
  • Kolejna pozycja to Finał Małej Ligi Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Stalowej Woli, który  rozegrany zostanie w godzinach 13.00-15.00. W decydującej o zwycięstwie w lidze rozgrywce zmierzą się reprezentacje najlepszych piłkarsko szkół podstawowych.
  • Między 15.00 a 18.00 przewidziany jest „Piłkarski Test Sprawności Ogólnej” do którego gorąco zapraszamy. Sprawdzić swoje umiejętności panowania nad piłką będzie mógł każdy, kto wypełni deklarację uczestnictwa.
  • Na zakończenie odbędzie się mecz towarzyski Samorządowcy kontra Dyrektorzy Jednostek Organizacyjnych. W przerwie meczu około 18:30 nastąpi losowanie nagród
    dla uczestników Piłkarskiego Testu Sprawności Ogólnej.

Zapraszamy całe rodziny, zachęcamy do wspólnej zabawy i spędzenia czasu na świeżym powietrzu.

Zapamiętaj!

TERMIN: Najbliższy piątek (2 czerwca), „Piłka nożna łączy pokolenia” – godzina 15:00.

MIEJSCE: Stadion MOSiR (boisko ze sztuczną nawierzchnią) przy ulicy Hutniczej 14.

ORGANIZATORZY:
UM w Stalowej Woli,
MOSiR w Stalowej Woli,
Podokręg Stalowa Wola Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej,
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Stalowej Woli im. Jana Pawła II
Akademia Piłkarska Stalowa Wola
ZKS Stal Stalowa Wola

KARTA ZGŁOSZENIOWA (KLIKNIJ, ABY POBRAĆ)

Ostatnio dodane

Wpisz poniżej szukane słowo lub wyrażenie