do: Aktualności

W sobotę 12 sierpnia na boiskach plażowych przy basenie odbył się Otwarty Turniej w siatkówce plażowej o Puchar Prezydenta Stalowej Woli. Przy wyśmienitej pogodzie do rywalizacji stanęło 15 par z podkarpackiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. Stojący na bardzo wysokim poziomie turniej z pewnością odbije się echem w siatkarskim środowisku. Miejsce zawodów i oprawa organizacyjna przypadła do gustu zawodnikom. Dużo spotkań stało na wysokim poziomie i widzowie mogli oglądać piękne akcje w obronie i ataku.

W turnieju ostatecznie zwyciężyła para Karol Szczepanik/Kamil Warzocha pokonując w finale Piotra Groszka i Artura Kowalika. Trzecia lokata na podium przypadła Rafałowi Hasiakowi grającemu z Janem Włodarczykiem. Najlepszym zawodnikiem (MVP) turnieju uznany został Karol Szczepanik. Zespoły z miejsc 1-5 otrzymały nagrody ufundowane przez sponsorów (Pizzeria Rustica 2, MOSiR) Dodatkowo każdy z zawodników otrzymał wejściówkę na basen.