do: Aktualności

Na stadionie królowali piłkarze i przedszkolaki, a na hali w niedzielny poranek spotkali się koszykarze.

Zgłoszone drużyny zostały podzielone na dwie grupy. W grupie młodszej startowali zawodnicy 12 letni, a w grupie open pozostali. Łącznie wystąpiło 13 zespołów, a turniej został rozegrany na obydwu halach MOSiR.

W grupie młodszej zwyciężyli w finale „Hajsownicy” w składzie: Szepietowski, Janowski i Knap przed drużyną ”Bez nazwy” w składzie : Bednarz, Koń, Kaplar.

Zacięty turniej w kategorii open rozstrzygnęli na swoją korzyść zawodnicy ”Ósemki” w składzie : Kędziorek , Czerwiński, Ozimek, Szeliga , którzy wygrali emocjonujące spotkanie finałowe 14:13 z drużyną „Stalówki” w składzie: Tarczyński, Krawiecki, Napieracz.

Miejsce 3 zdobyli zawodnicy Autocentrum (Kantor, Wojtanowicz, Jeniec, Partyka), pokonując jedyną żeńską drużynę turnieju „Stalówki”(Lasyk, Bebło, Piech) w stosunku 14:13.

Mimo zaciętej rywalizacji turniej przebiegał w sportowej, świątecznej atmosferze. Na zakończenie pamiątkowe puchary powędrowały do 3 najlepszych zespołów w obu kategoriach wiekowych.