do: Aktualności, Aqua aerobic

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Stalowej woli aktywnie włącza się w kampanie  pod hasłem BeActive (Bądź Aktywny) prowadzoną przez Komisję Europejska. W dniach 16-17 września 2016 odbędą się na terenie obiektów MOSiR-u 3 imprezy skierowane do mieszkańców Stalowej Woli i okolic.

W piątek 16 września organizujemy w ramach Akademii Zdrowego Przedszkolaka – Futbolowe Szaleństwo, którego areną będą boiska piłkarskie przy ul. Hutniczej 14.

W sobotę 17 września odbędą się: Amatorski Turniej Zakładów Pracy w Piłce Siatkowej Drużyn Mieszanych oraz Aquaaerobik i nauka pływania dla każdego.

Europejski Tydzień Sportu ma na celu promocję sportu i aktywności fizycznej oraz pogłębianie wiedzy na temat ich licznych korzyści. Inicjatywa ta powstała z myślą o wszystkich obywatelach, bez względu na wiek, pochodzenie lub poziom sprawności. Ma umożliwić współpracę osób prywatnych, organów publicznych, ruchów sportowych, organizacji społeczeństwa obywatelskiego i przedstawicieli sektora prywatnego. Dzięki ukierunkowaniu na oddolne inicjatywy ma zachęcać Europejczyków do regularnej aktywności fizycznej i stworzyć możliwość częstszego uprawiania sportu na co dzień.

– EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU 2016 W STALOWEJ WOLI –

16 WRZEŚNIA   (GODZ. 9:00)  –  stadion piłkarski MOSiR, ul. Hutnicza 14
FOTBOLOWE SZALEŃSTWA – zajęcia piłkarskie w formie zabawowej dla przedszkolaków z akcentem na współdziałanie zespołowe. Gry i zabawy w najpopularniejszej dyscyplinie sportu połączone zostały z edukacja ekologiczną prowadzona przez Wydział Gospodarki Odpadami Urzędu Miasta w Stalowej Woli.

17 WRZEŚNIA  (GODZ. 9:00)  –  sala sportowa MOSiR, ul. Hutnicza 15
AMATORSKI TURNIEJ ZAKŁADÓW PRACY W PIŁCE SIATKOWEJ DRUŻYN MIESZANYCH –
MOSIR w Stalowej Woli pragnie zachęcić pracowników zakładów pracy do regularnej aktywności fizycznej, organizując imprezy sportowe skierowane do osób amatorsko uprawiających różne dyscypliny sportowe. W pierwszej kolejności postanowiliśmy zorganizować turniej siatkówki drużyn mieszanych.

Regulamin turnieju i karta zgłoszeniowa poniżej:
Regulamin
Karta zgłoszeniowa

17 WRZEŚNIA  (GODZ. 8:00  –  13:30) –  mała pływalnia
AQUAAEROBIC
 –  zajęcia ogólnorozwojowe przy muzyce. Zajęcia adresowane dla każdego, w różnym wieku i o różnym stopniu sprawności i wydolności fizycznej. Ćwiczenia będą odbywały się na małym basenie z użyciem niezbędnych przyborów.

Instruktor prowadzący – Olga Salista – Wołoszyn

ZAPISY: W kasie MOSiR na półgodzinne cykle zajęć

17 WRZEŚNIA  (GODZ. 14:00 – 22:00)  – mała, duża pływalnia
INDYWIDUALNE LEKCJE PŁYWANIA
  –  zajęcia pływackie w grupach do 5 ćwiczących , które mają służyć poprawie technik pływania, nauczyć technik użytkowych w wodzie oraz zachęcić uczestników do dalszego korzystania z oferty Ośrodka.

ZAPISY: W kasie MOSiR do trenerów;

14:00 – 17:30          –  Piotr Bereżański

–  Waldemar Kalbarczyk

 

18:00 – 22:00         – Aleksander Gajda

– Jarosław Niedbałowski

mosir-plakaty_tydzien-sportu_siatkowka

mosir-plakaty_tydzien-sportu_pilka-nozna

mosir-plakaty_tydzien-sportu_basen

Ostatnio dodane

Wpisz poniżej szukane słowo lub wyrażenie