do: Aktualności, Pływalnia kryta

Miło nam poinformować, że od piątku (28 maja 2021) otwieramy krytą pływalnię dla klientów indywidualnych. W ostatnim czasie z tego obiektu korzystały tylko sekcje pływackie, stowarzyszenia oraz dzieci i młodzież do 18 roku życia. Otwarcie dla klientów indywidualnych jest możliwe dzięki Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 14 maja zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Informujemy, że zgodnie z w/w Rozporządzeniem musieliśmy wprowadzić limit użytkowników korzystających w tym samym czasie z krytej pływalni, który wynosi 70 osób. Do Państwa dyspozycji będą niecki „duża”, „nowa” oraz „mała”, zjeżdżalnia, a także jacuzzi, z którego może korzystać w jednym czasie max. 6 osób.

Niestety nadal zamknięte będą sauny „sucha” i „mokra”.

Przypominamy o przestrzeganiu reżimu sanitarno – higienicznego, tj. zachowaniu dystansu społecznego 1.5 m odległości od drugiej osoby, zakrywaniu ust i nosa maseczką oraz o dezynfekcji rąk przed wejściem i po wyjściu z pływalni.

W związku z wprowadzonym limitem informujemy, że na naszej stronie internetowej w zakładce HARMONOGRAM DOSTĘPNOŚCI została podana informacja o ilości wolnych miejsc w danej godzinie. Zachęcamy do sprawdzenia informacji dotyczącej wolnych miejsc na pływalni, przed wybraniem się na nasze obiekty.

Zapraszamy codziennie w godzinach 7.00 – 22.00.

Ostatnio dodane

Wpisz poniżej szukane słowo lub wyrażenie