do: Aktualności, W zdrowym ciele zdrowy duch

Gmina Stalowa Wola wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli zaprasza do wzięcia udziału w programie, Ministerstwa Sportu i Turystyki finansowanym ze środków Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów „W zdrowym ciele zdrowy duch – upowszechnianie sportu i rekreacji w Stalowej Woli”

Uczniów klas I – III szkół podstawowych z terenu Gminy Stalowa Wola serdecznie zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych zajęć sportowych realizowanych na obiektach sportowych w Stalowej Woli.

Celem zajęć w ramach projektu jest aktywizacja sportowa dzieci. Są to zajęcia o charakterze ogólnorozwojowym z akcentem na kształtowanie właściwej sylwetki i prawidłowego poruszania. W trakcie trwania projektu prowadzone będą zajęcia sportowe z elementami gimnastyki, zaprezentowane zostaną różnorodne dyscypliny sportowe w formie zabawowej. Dzieci mają także możliwość poznania podstawowych zasad obowiązujących w sportach indywidualnych i drużynowych.

Zajęcia odbywać się będą jeden raz w tygodniu po 90 minut każde.

Zajęcia tury letniej rozpoczynają się od dnia 11 września 2017 r. i trwać będą przez okres kolejnych dziesięciu tygodni.

Zajęcia są bezpłatne. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Informacje, terminy zajęć oraz regulamin dostępne są na stronie internetowej www.mosir.stalowawola.pl. Więcej informacji Andrzej Chmielewski – kierownik ds. Sportu
i Rekreacji nr tel.: 797 120 235.

Deklaracje można składać od dnia 05 lipca 2017 r.:

– w dni robocze, codziennie w godzinach 800 – 1500 w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli ul. Hutnicza 15 pok. 101,

– w kasie basenów krytych w godzinach 1500 – 2200.

Deklaracja do pobrania

Regulamin do pobrania

Prosimy o wybór i dopisanie na druku deklaracji dnia w tygodniu, w którym dziecko będzie mogło uczestniczyć w zajęciach.

GRUPA  I PONIEDZIAŁEK  1530 – 1700
GRUPA  II WTOREK 1530 – 1700
GRUPA III ŚRODA 1530 – 1700
GRUPA IV CZWARTEK 1530 – 1700
Ostatnio dodane

Wpisz poniżej szukane słowo lub wyrażenie