do: Aktualności, Motyl, Motyl Master

Miło jest nam poinformować, że zawodnicy sekcji pływackiej „MOTYL” z rocznika 2001 i 2002  prowadzonej przez MOSiR w Stalowej Woli pod opieką trenera Jarosława Niedbałowskiego, przebywali w dniach 14-28 sierpnia  na obozie sportowo-rekreacyjnym w miejscowości Chmielno. Miejscowość położona jest 10 kilometrów od Kartuz nad jeziorem Kłodno, uczestnicy obozu zakwaterowani zostali  w Gospodarstwie Agroturystycznym „U Chłopa”.
Zawodnicy uczestniczyli w wyprawach pieszych, poznając piękno Kaszub i ich atrakcje, takie jak na przykład ruiny zamku. Uczestniczyli również w wyprawach kajakowych i na rowerach wodnych, na jeziorach: Białe, Kłodno oraz Brodno Małe. Innymi atrakcjami, w jakich uczestniczyli zawodnicy „MOTYLA” były: zwiedzanie okolic  Chmielna, gry zespołowe, pływanie i zabawy w jeziorach, budowanie zamków z piasku na plaży.
Brali też czynny udział w pieczeniu kudli i ciastek, poznali folklor kaszubski (tańce i przyśpiewki kaszubskie), a pobyt zakończyli  przejażdżką wozem drabiniastym, zaprzężonym w dwa piękne konie.
Uczestnicy obozu powrócili w dobrych humorach, wypoczęci i gotowi do dalszych treningów, pozostawiając w Chmielnie dobre wspomnienia o naszych zawodnikach u wspaniałych gospodarzy, Państwa Magdaleny i Henryka Kostuchów.

Ostatnio dodane

Wpisz poniżej szukane słowo lub wyrażenie