do: Aktualności, Motyl

W dniach 15 – 16 czerwca 1019 odbyła się w Oświęcimiu II runda Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików 13 letnich. Brali w niej udział zawodnicy z województwa opolskiego, śląskiego, małopolskiego i podkarpackiego.

Dobrze zaprezentowali się zawodnicy MOTYLA MOSiR Stalowa Wola zajmując 10 miejsce wśród 29-ciu startujących klubów pływackich, zdobywając łącznie 10256 punktów.

Najlepsze wyniki w stylu klasycznym uzyskali Zuzanna Stańczyk i Igor Hryniszyn. W stylu grzbietowym świetnie popłynął Maksym Nowak, w kraulu i stylu zmiennym bardzo dobrze wypadł Michał Dyńka. Na pochwałę zasłużyły sobie również zespoły sztafetowe w składzie: Maksym Nowak, Zuzanna Stańczyk, Julia Jonaszek i Michał Dyńka – I zespół na 4 x 50m st. zmiennym, oraz Igor Hryniszyn, Wijciech Siek, Michał Capała i Paweł Oleksa – II zespół.

Na dystansie 4 x 50m st. dowolnym walczyli: Maksym Nowak, Igor Hryniszyn, Michał Capała i Michał Dyńka – I zespół, oraz Zuzanna Stańczyk, Wiktoria Kalamarz, Wojciech Siek i Julia Jonaszek – II zespół.

Ostatnio dodane

Wpisz poniżej szukane słowo lub wyrażenie