do: Aktualności

W poniedziałek w hali MOSiR odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci w Siatkówce Dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiło siedem stalowowolskich szkół (2, 3, 4, 7, 9, 11 i 12). Szkoły reprezentowały dziewczęta z klas IV-VI. Zgodnie z regulaminem drużyny składały się z 10 zawodniczek. Na parkiecie grały czteroosobowe zespoły. Pierwszego i drugiego seta rozgrywały inne składy. Dopiero ewentualnie w trzecim, decydującym secie nauczyciel mógł wystawić najsilniejszy skład. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy.  W grupie „A” grały PSP 3, 4, 9 i 12 a w „B” PSP 2, 7 i 11. W wyniku eliminacji do półfinału awansowały z grupy „A” PSP 3 i 4 a z grupy „B” PSP 11 i 7. W półfinałach PSP 4 wygrała z PSP 11 2:1  a PSP 7 zwyciężyła PSP 3 2:0 . W meczu o III miejsce PSP 11 pokonała PSP 3 2:1 a w finale PSP 4 wygrała z PSP 7 2:1 i to „czwórka” będzie reprezentować Gminę Stalowa Wola w rozgrywkach powiatowych.