do: Aktualności, Motyl

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami XX Zawodów Pływackich szkół ponadgimnazjalnych o puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Stalowej Woli.

XX ZAWODY PŁYWACKIE   SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH O PUCHAR
PRZEWODNICZĄCEGO RADY MIEJSKIEJ W STALOWEJ WOLI
W DNIU 12.02.2016
FINAŁY
50 m stylem dowolnym dziewcząt :
1. HAŁAJ Monika LO im, KEN 0,30,09
2. TYMOFEJEWICZ Natalia ZSP Nr 2 0,30,31
3. BRAZDEŃ Joanna LO im, KEN 0,33,04
4. SŁOWIK Anna LO im, KEN 0,35,05
5. PARTYKA Natalia ZSP Nr 2 0,53,40
6. SZAŁAJ Paulina ZSP Nr 2 0,55,81
50 m stylem dowolnym chłopców:
1. WAWRO Wojciech LO im, KEN 0,27,41
2. PIOTROWICZ Mateusz ZSP Nr 1 0,28,39
3. JAROSZ Bartłomiej ZSP Nr 2 0,28,59
4. BRZÓSKA Krzysztof LO im, KEN 0,29,62
5. PIŁAT Wojciech LO im, KEN 0,31,37
6. KOPTYRA Bartek LO im, KEN 0,32,12
50 m stylem klasycznym dziewcząt:
1. SŁOWIK Anna LO im, KEN 0,50,21
2. ORDON Agata ZSP Nr 2 0,57,02
3. DĄBAL Karolina ZSP Nr 2 1,05,02
4. SZAŁAJ PAULINA ZSP Nr 2 1,18,41
50 m stylem klasycznym chłopców :
1. WAWRO Wojciech LO im KEN 0,36,16
2. KONIARZ Jakub ZSP Nr 3 0,37,45
3. GOŁABEK Szymon ZSP Nr 2 0,37,75
4. DELEKTA Piotr ZSP Nr 2 0,42,54
5. FURMAN Grzegorz LO im KEN 0,43,45
50 m stylem grzbietowym dziewcząt:
1. RYBAK Aleksandra LO im. KEN 0,33,34
2. BREZDEŃ Joanna LO im. KEN 0,33,85
3. HAŁAJ Monika LO im. KEN 0,36,96
50 m stylem grzbietowym chłopców :
1. PŁOSKOŃ Rafał ZSP Nr 2 0,30,26
2. BŁĄDEK Arkadiusz LO im. KEN 0,33,88
3. STAŃCZYK Kamil LO im. KEN 0,36,51
4. MUTER Maciej LO im. KEN 0,39,57
5. BAMBUCH Michał LO im. KEN 0,40,10
6. FURMAN Grzegorz LO im. KEN 0,40,29
50 m stylem motylkowym dziewcząt :
1. RYBAK Aleksandra LO im. KEN 0,32,80
2. TYMOFEJEWICZ Natalia ZSP Nr 2 0,33,79
3. GEMZIK Kamila ZSP Nr 2 1,07,11
50 m stylem motylkowym dchłopców:
1. SOŁTYS Jakub ZSP Nr 1 0,31,87
2. JAROSZ Bartłomiej ZSP Nr 2 0,32,31
3. BRZÓSKA Marcin LO im. KEN 0,32,40
4. BANDYGA Marcin ZSP Nr 1 0,34,61
5. BŁĄDEK Arkadiusz LO im. KEN 0,36,20
6. OLSZÓWKA Dawid ZSP Nr 2 0,42,20
50 m stylem dowolnym nauczycieli i nauczycielek :
1. PRZYBYLSKI Adam LO im. KEN 0,29,12
2. BAŃKA Dariusz ZSP Nr 2 0,31,66
3. KOLUCH Andrzej ZSP Nr1 0,33,96
4. ZIARA Waldemar ZSP Nr 1 0,36,11
5. WIEPRZĘĆ Witold ZSP Nr 1 0,37,20
1. PIĘCIŃSKA Ilona ZSP NR 1
sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym
1. LO im. KEN 1,59,22
2. ZSP Nr 2 2,01,50
3. ZSP Nr 1 2,02,84
4. ZSP Nr 3 2,29,92
Klasyfikacja Ogólna Zdobyte punkty
1. LO im KEN 208 pkt
2. ZSP Nr 2 137 pkt
3. ZSP Nr 1 68 pkt
4. ZSP Nr 3 21 pkt

 

20160212_094123

20160212_094256

20160212_094455

20160212_094607(0)

20160212_095144

20160212_095202

20160212_095636

20160212_095645

20160212_100136

20160212_101001

20160212_104607

20160212_104708

20160212_105535

20160212_105641

20160212_105812

20160212_105924

20160212_110041

20160212_110152

20160212_110326

20160212_110608

20160212_110923

20160212_111246

 

 

 

 

Ostatnio dodane

Wpisz poniżej szukane słowo lub wyrażenie

Zmień rozmiar