do: Aktualności

Urząd Miasta Stalowej Woli wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji zapraszają dzieci i mieszkańców Stalowej Woli na Miejskie Zakończenie Wakacji, które odbędzie się na obiektach MOSiR w najbliższy piątek 21 sierpnia, od godz. 14.00 do godz. 18.00. Impreza odbędzie się w okolicy odkrytego brodziku i basenu średniego. W przypadku złych warunków atmosferycznych wszystkie atrakcje przeniesione zostaną do hali sportowej MOSiR. Wstęp wolny.
Na przybyłe dzieci czekać będzie wiele atrakcji, między innymi trening z piłkarzami Stali Stalowa Wola, pokaz Zumby oraz brazylijskiego jiu-jitsu wykonany przez zawodników klubu Kaito. Niemałą atrakcją dla dzieci będzie zapewne słuchanie bajek czytanych przez radnych Rady Miejskiej w Stalowej Woli i Radnych Powiatu oraz pozostałych uczestników pikniku, czytać będzie między innymi przewodniczący Rady Miejskiej Rafał Weber, który zaprezentuje „Lokomotywę” Juliana Tuwima.
Na dzieci czekać będą również dodatkowe atrakcje: kiermasz książek, „gadające” kosze na śmieci, zwierzątka z balonów, które przygotują pracownicy Spółdzielczego Domu Kultury. Na Miejskim Zakończeniu Wakacji pojawią się również pracownicy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego z Tarnobrzega z miasteczkiem rowerowym. Swoje stoisko zaprezentuje Wydział Gospodarki Odpadami Urzędu Miasta, gdzie czekać będzie wiele konkursów oraz quizów związanych z tematyką ekologii i niemało innych różnych atrakcji, m.in.: gry i zabawy na świeżym powietrzu.
Miejski Dom Kultury zaprasza pod swoje namioty, w których animatorki z Letnich Czytelni zaproponują: „Urodziny Brzechwy”, „Odrobina fantastyki” – gry terenowe; eko zabawy, bajkowe quizy, kalambury i kolorowanki; gry planszowe; kącik dziecięcy.
Impreza odbędzie się w okolicy odkrytego brodziku i basenu średniego. W przypadku złych warunków atmosferycznych wszystkie atrakcje przeniesione zostaną do hali sportowej MOSiR. Wstęp wolny.
Imprezę poprowadzi Adam Krotoszyński.

Program:
14.00 – 15.00 – trening z piłkarzami Stali Stalowa Wola
15.00 – 15.30 – pokaz brazylijskiego jiu-jitsu (klub Kaito)
15.30 – 16.30 – pokaz Zumby
16.30 – 17.00 – zabawy i tańce z „Zieloną Stalówką”
17.00 – 17.50 – czytanie bajek przez radnych miejskich i powiatowych oraz uczestników pikniku
17.50 – zakończenie imprezy

Dodatkowe atrakcje: kiermasz książek, „gadające” kosze na śmieci, zwierzątka z balonów, miasteczko rowerowe WORD, konkursy związane z tematyką ekologii. Animatorki z Letnich Czytelni zaproponują: „Urodziny Brzechwy”, „Odrobina fantastyki” – gry terenowe; eko zabawy, bajkowe quizy, kalambury i kolorowanki; gry planszowe; kącik dziecięcy. Dla uczestników imprezy darmowa wata cukrowa i popcorn bez ograniczeń.
Współorganizatorami imprezy są: Miejski Zakład Komunalny, Stowarzyszenie „Zielona Stalówka” Miejski Dom Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna im. Melchiora Wańkowicza, Spółdzielczy Dom Kultury, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu.

Miejskie zakończenie Wakacji - plakat

Miejskie zakończenie Wakacji – plakat

Ostatnio dodane

Wpisz poniżej szukane słowo lub wyrażenie