do: Aktualności, Lodowisko, Pingwinek

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z marką Kinder Pingui zaprasza do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać łyżwy dla swojej pociechy. Konkurs startuje już 7 stycznia.

Marka Kinder Pingui już po raz czwarty wspiera działalność lodowisk w całej Polsce, w tym nasze Miejskie Lodowisko Mobilne. Ze sprzętu, który otrzymaliśmy od Kinder Pingui (chodziki pingwinki do nauki jazdy, kaski oraz kamizelki odblaskowe), skorzystało już nie jedno dziecko. Kinder Pingui to marka, która oferuje dzieciom radość z jazdy na łyżwach z najwyższą dbałością o bezpieczeństwo.

Co trzeba zrobić, aby wygrać łyżwy? Po pierwsze, wraz z bliskimi, należy wybrać się na Miejskie Lodowisko Mobilne w Stalowej Woli. Po drugie zrobić sobie selfie z logo Kinder Pingui (logo marki znajduje się na bandach reklamowych, pingwinkach do nauki jazdy, kaskach i odblaskowych kamizelkach). Po trzecie opublikować zdjęcie na stronie Kinder Pingui w zakładce konkursowej (https://lodowiskakinderpingui.pl/o-kampanii). Co tydzień 10 najbardziej oryginalnych selfie wygrywa parę łyżew. Łącznie do wygrania 100 par łyżew. Konkurs potrwa do 17 marca 2019.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania Miejskiego Lodowiska Mobilnego i zabawy z marką Kinder Pingui.

Ostatnio dodane

Wpisz poniżej szukane słowo lub wyrażenie