do: Aktualności, W zdrowym ciele zdrowy duch

Gmina Stalowa Wola wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli zaprasza do wzięcia udziału w programie, Ministerstwa Sportu i Turystyki finansowanym ze środków Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów: „W zdrowym ciele zdrowy duch – upowszechnianie sportu i rekreacji w Stalowej Woli”

Uczniów klas I – III szkół podstawowych z terenu Gminy Stalowa Wola serdecznie zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych zajęć sportowych realizowanych na obiektach sportowych w Stalowej Woli.

Celem zajęć w ramach projektu jest aktywizacja sportowa dzieci oraz profilaktyka wad postawy. Będą to zajęcia o charakterze ogólnorozwojowym z akcentem na kształtowanie właściwej sylwetki i prawidłowego poruszania. W trakcie trwania projektu prowadzone będą zajęcia sportowe z elementami gimnastyki, zaprezentowane zostaną różnorodne dyscypliny sportowe w formie zabawowej. Dzieci będą miały także możliwość poznania podstawowych zasad obowiązujących w sportach indywidualnych i drużynowych.

  • Zajęcia odbywać się będą w dwuch grupach, dwa razy w tygodniu po 90 minut każde.
  • Zajęcia tury wiosennej rozpoczynają się od dnia 12 lutego 2018 r. i trwać będą do 5 lipca.
  • Zajęcia są bezpłatne. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Informacje, terminy zajęć oraz regulamin dostępne są na stronie internetowej www.mosir.stalowawola.pl. Więcej informacji Andrzej Chmielewski – kierownik ds. Sportu i Rekreacji nr tel.: 797 120 235.

Deklaracje można składać od dnia 5 lutego 2018 r.:

  • w dni robocze, codziennie w godzinach 800 – 1500 w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli ul. Hutnicza 15 pok. 101,
  • w kasie basenów krytych w godzinach 1500 – 2200.

DEKLARACJA (kliknij, aby pobrać)

REGULAMIN

Prosimy o wybór i dopisanie na druku deklaracji dni tygodnia, w którym dziecko będzie mogło uczestniczyć w zajęciach.

GRUPA  I PONIEDZIAŁEK, ŚRODA  1530  1700
GRUPA  II WTOREK, CZWARTEK 1530 – 1700

Uwaga: Zbiórka uczestników w holu biurowca MOSiR , 10 min przed zajęciami.

w_zdrowym_ciele

Ostatnio dodane

Wpisz poniżej szukane słowo lub wyrażenie