do: Aktualności, Pływalnia kryta

2 kwietnia na ternie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli odbędzie się kolejna edycja memoriału papieskiego. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału.

Już po raz ósmy na terenie Miejskiego Ośrodka i Rekreacji w Stalowej Woli będzie miało miejsce szczególne wydarzenie, Podkarpacki Memoriał Sportowy im. św. Jana Pawła II. Wydarzenie organizowane jest przez Zespół Szkół nr 6 Specjalnych w Stalowej Woli, parafię pw. św. Jana Pawła II w Stalowej Woli oraz Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Szczególnej Troski „Nadzieja” przy współpracy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli oraz klubów fitness takich jak: ICON FITNESS, KLUB FITNESS FABRYKA ZDROWIA, STREFA WELLNESS, TOP GYM, KLUB KAITO, BIKINI FITNES STUDIO, ŚWIAT FORMY KLUB FITNESS.

W ten szczególny dla nas dzień wszyscy uczestnicy mogą bezpłatnie wziąć udział w dwóch aktywnościach sportowych: jeździe na rowerze stacjonarnym na terenie klubu fitness oraz pokonywaniu dystansów w wodzie na pływalni MOSIR. Serdecznie zapraszamy.

Ostatnio dodane

Wpisz poniżej szukane słowo lub wyrażenie