do: Aktualności, VEGA MOSiR

12 stycznia 2019 w hali Samorządowego LO odbył się turniej eliminacyjny Kinder + SPORT. W zawodach rywalizowały dziewczęta w trzech kategoriach: dwójkach – rocznik 2008, trójkach – rocznik 2007 i czwórkach – rocznik 2006.

Klasyfikacja końcowa – dwójki:
1. KPS Nowa Dęba 1
2. KPS Nowa Dęba 2
3. KPS Nowa Dęba 3
4. UKS Zaleszany
5-6. MUKS Leżajsk
7-8. Vega MOSiR 1, KPS Nowa Dęba 4
9-11. KPS Nowa Dęba 5, KPS Nowa Dęba 6, Vega MOSiR 2

Klasyfikacja końcowa – trójki;
1. KS Wisłoka Dębica
2. KPS Nowa Dęba 1
3. MUKS Leżajsk
4. KPS Nowa Dęba 2
5. Vega MOSiR 1
6. Vega MOSiR 2

Klasyfikacja końcowa – czwórki:
1. Vega MOSiR 1
2. KPS Nowa Dęba 1
3. MUKS Leżajsk 1
4. KPS Nowa Dęba 2
5. MUKS Leżajsk 2
6. Vega MOSiR 2
7. KS Wisłoka Dębica
8. Vega MOSiR 3

Najlepiej zaprezentowała się czwórka Vega MOSiR 1 prowadzona przez trenera Jakuba Patkiewicza. Dziewczyny przeszły przez turniej jak burza i z kompletem zwycięstw wygrały pierwszy eliminacyjny turniej Kinder + SPORT. Skład najlepszej czwórki: Gabriela Pelic, Julia Budziło, Anita Bazan, Amelia Strugalska, Gabriela Sokólska. Pozostałe zespoły Vegi MOSiR są na początku swojej siatkarskiej przygody i dopiero po przepracowaniu wielu godzin treningowych mogą pomyśleć o lepszej grze. Wszystko w Waszych rękach dziewczyny!!! Dwójki: Julia Trygar, Oliwia Partyka, Oliwia Dębiak, Lena Buława. Trójki: Aleksandra Zamojcin, Zuzanna Skowronek, Wiktoria Kruczek, Sara Kosikowska, Martyna Smogór, Eliza Mierzyńska. Czwórki: Kornelia Budziło, Maja Czarnecka, Julia Banach, Marlena Smogór, Oliwia Dziedzic, Julia Pasek, Agata Szabat, Maja Dul, Natalia Krowińska, Aleksandra Kucio.

Turniej zorganizowała sekcja siatkówki Vega MOSiR Stalowa Wola. Szczególne podziękowania dla dyrektora Samorządowego LO Marka Czopora za udostępnienie hali sportowej i starszych zawodniczek sekcji, które mają ogromny wkład w profesjonalne przeprowadzenie zawodów.

Na przełomie stycznia i lutego na obiektach MOSiR-u odbędą się miejskie rozgrywki szkolne. Klasy 7 i 8 szkół podstawowych i 3 klasy gimnazjum zagrają w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, a młodsi sportowcy zagrają w Igrzyskach Dzieci (rocznik 2006 i młodsze). Zachęcamy do zgłaszania się do nauczycieli WF-u i reprezentowania swojej szkoły!

Ostatnio dodane

Wpisz poniżej szukane słowo lub wyrażenie