do: Aktualności, Motyl

Ostatnia, trzecia edycja Podkarpackiej Ligi Pływackiej Dzieci 10-11 lat odbyła się trzeciego grudnia na pływalni SOSiR w Nowej Dębie. Startowaliśmy z drugiej pozycji za SOKOŁEM Rzeszów ze stratą 6,5 pkt. Po pierwszej edycji prowadziliśmy różnicą 3,5 pkt. Było wiele emocji, spodziewane i wyczekiwane wygrane oraz przegrane u zawodników „rozłożonych” chorobą. Trenerzy i kibice SOKOŁA Rzeszów oraz MOTYLA Stalowa Wola na bieżąco dodawali punkty. Tylko te dwa zespoły liczyły się w walce o zwycięstwo. MOTYLE nie zawiodły, odrobiły stratę i nadrobiły 13,5 pkt. nad drugim w klasyfikacji końcowej SOKOŁEM.

Najlepszymi zawodnikami MOTYLA ,zdobywającymi punkty dla swojej drużyny byli:

Rocznik 2006

Michał Dyńkapierwszy na 50m stylem klasycznym, Angelika Sieradzka, Sylwia Machowska, Julia Jonaszek, Jakub Gryz, Paweł Oleksa i zwycięska sztafeta w składzie Kamila Bajdas, Julia Jonaszek, Wiktoria Kalamarz i Agnieszka Sieradzka.

Rocznik 2005

Gabriela Iżewskapierwsza na 50m stylem klasycznym, Filip Godawski – pierwszy na 100m stylem zmiennym, Alicja Piątkowska, Mateusz Hadała, Adam Burdzy, Tomasz Smardz i Jakub Sueowaniec.

Największą ilość punktów dla MOTYLA we wszystkich trzech edycjach ligi zdobyli:

Gabriela Iżewska, Jakub Surowaniec, Michał Dyńka, Sylwia Machowska i Wiktoria Kalamarz. Otrzymają za to pamiątkowe statuetki.

 

Wręczenie odbędzie się na zawodach Świątecznych 20.12.2016ZAPRASZAMY.

dsc_0091

dsc_0092

dsc_0094

dsc_0099

dsc_0102

dsc_0105

Ostatnio dodane

Wpisz poniżej szukane słowo lub wyrażenie