do: Aktualności, Pływalnia kryta

Ulgi dla osób korzystających z pływalni oraz zmiana godzin funkcjonowania basenów – to niektóre ze zmian, jakie od niedawna funkcjonują w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli.

16 listopada 2015 r. wprowadzone zostały ulgi dla osób korzystających z pływalni. Zmiana cennika polega na wprowadzeniu usługi sauny (suchej lub parowej) w cenie biletu wstępu na basen (poniedziałek – piątek w godzinach 17.00 – 22.15 oraz w soboty, niedziele i święta w godz. 11.30-22.15). Obniżone zostały ceny biletów ulgowych o 2 zł dla dzieci, młodzieży, studentów do 26 roku życia, emerytów i rencistów oraz osób posiadających Kartę Aktywni 60+. Mniej o 1 zł zapłacą również rodziny korzystające z programu „Aquarodzina”.

Dodatkowo, zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej w Stalowej Woli, wprowadzone zostaną 50-procentowe ulgi od cen biletów wstępu na pływalnię krytą i otwartą dla mieszkańców Stalowej Woli korzystających z Karty Nasza Duża Rodzina. Zmiana wejdzie w życie 1 stycznia 2016 roku.

MOSiR przypomina, że nastąpiła zmiana godzin funkcjonowania basenów dla mieszkańców Stalowej Woli – baseny dostępne są od godziny 18.00, dodatkowo od godz. 17.00 można skorzystać z trzech torów na basenie głębokim i z bogatej oferty kursów doszkalających umiejętności pływania (nauka pływania dla dzieci i dorosłych, pływanie korekcyjne, aquaaerobik).

Ostatnio dodane

Wpisz poniżej szukane słowo lub wyrażenie