do: Aktualności

W środę 1-go czerwca w hali tenisowej Miejskiego Klubu Tenisowego w Stalowej Woli odbyła się Talentiada Tenisowa, która wieńczyła program powszechnej nauki gry w tenisa dla dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych miasta Stalowa Wola – TENIS 10, odbywające się w roku szkolnym 2015/2016.

Przy okazji Talentiady świętowaliśmy hucznie i kolorowo obchodzony 1-go czerwca Dzień Dziecka. Żeby umilić ten szczególny dla dzieciaków dzień, zaplanowano szereg gier i niespodzianek. Na zakończenie dla uczestników zawodów czekało mnóstwo prezentów i łakoci ufundowanych przez firmę Krasnystaw. Po zakończeniu Talentiady na twarzach maluchów było widać niesamowitą radość z atrakcji oraz otrzymanych prezentów.

W ten szczególny dzień, uczciliśmy sukcesy naszej najlepszej tenisistki – Leny Takmadżan, która za swoje osiągnięcia otrzymała z rąk Prezesa MKT Stalowa Wola – Andrzeja Pyzary, Dyrektora MOSiR-u Roberta Nowaka oraz Zbigniewa Rogowskiego pamiątkowy dres z logo Miejskiego Klubu Tenisowego w Stalowej Woli.

IMG_2880

IMG_2885

IMG_2891

IMG_2943

IMG_2963

IMG_2979

IMG_3010

IMG_3015

Ostatnio dodane

Wpisz poniżej szukane słowo lub wyrażenie