do: Aktualności

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli od wtorku (5 maja 2020 r.) udostępnia obiekty infrastruktury sportowej o charakterze otwartym. Na „pierwszy ogień” udostępnione zostaną: stadion lekkoatletyczny przy ulicy Staszica 2 w Stalowej Woli oraz stadion piłkarski „SAN” przy ulicy Kusocińskiego w Rozwadowie. Z obiektów będzie można skorzystać (do odwołania) codziennie od godz. 9.00 do godz. 19.00.

Zgodnie z wytycznymi w przypadku korzystania z infrastruktury o charakterze otwartym obowiązują następujące zasady bezpieczeństwa:

  • zachowanie dystansu społecznego,
  • obowiązek zasłaniania twarzy (w momencie dotarcia na dany obiekt sportowy i w drodze powrotnej, natomiast przebywając na boisku nie ma obowiązku zakrywania twarzy),
    ograniczona liczba osób,
  • weryfikacja uczestników (zgłoszenie do zarządcy osób wchodzących na obiekt),
  • brak możliwości korzystania z szatni i węzła sanitarnego (poza toaletą),
  • obowiązkowa dezynfekcja rąk dla wchodzących i opuszczających obiekt,
  • korzystanie z osobistego sprzętu treningowego. Brak możliwości wypożyczenia sprzętu sportowego.

UWAGA!

W celu weryfikacji liczby osób korzystających z obiektu obowiązuję rezerwacja obiektu dokonywana telefonicznie u gospodarzy obiektów sportowych. Rezerwację prowadzą:

  • Pan Zbigniew Rogowski, tel. 697 801 050 – dla stadionu piłkarskiego „SAN” przy ul. Kusocińskiego w Rozwadowie;
  • Pan Stanisław Łańcucki, tel. 882 679 823 – dla stadionu lekkoatletycznego przy ul. Staszica 2 w Stalowej Woli.

Przed skorzystaniem z udostępnionej infrastruktury prosimy o zapoznanie się z procedurami obowiązującymi na ww. obiektach oraz wzajemną kontrolę zachowań służących zachowaniu bezpieczeństwa zarówno uczestników zajęć, trenerów jak i pracowników obsługi obiektów.

W trosce o zdrowie użytkowników obiektów sportowych prosimy również o przestrzeganie pozostałych zasad i wytycznych ogłoszonych zarówno przez Ministerstwa Zdrowia jak i Głównego Inspektora Sanitarnego w związku z ogłoszonym stanem epidemii wywołanym zakażeniami wirusem SARS-CoV-2.

Mamy nadzieję, że przestrzeganie procedur w niedługim czasie pozwoli przejść bezpiecznie do kolejnego etapu udostępniania infrastruktury sportowo-rekreacyjnej dla mieszkańców Stalowej Woli.

Ostatnio dodane

Wpisz poniżej szukane słowo lub wyrażenie