do: Aktualności, VEGA MOSiR

Półfinały odbywały się w Obornikach Śląskich na terenie Obornickiego Centrum Sportów Plażowych. Podkarpacie reprezentowały trzy pary: mistrzynie województwa Aleksandra Partyka i Barbara Dziura, wicemistrzynie Zuzanna Drozdowicz i Julia Budziło z VEGI MOSiR. Trzecią drużyną był duet UKS 15  Przemyśl Amelia Tomków i Kamila Ziąber.

W mistrzostwach uczestniczyły 32 zespoły z połowy Polski. Drużyny miały możliwość rywalizacji sportowej na trzech boiskach równocześnie, w bardzo dobrych warunkach. Większość uczestniczek mistrzostw to zawodniczki specjalizujące się w tej (olimpijskiej) dyscyplinie sportu. Dla pozostałych „plażówka” jest wzbogaceniem technicznym, taktycznym i motorycznym oraz kształtowaniem charakterów co wynika ze specyfiki tej wymagającej i wyczerpującej grze – powiedział trener koordynator VEGA MOSiR  Edward Sroka.

Turniej wyłonił 8 zespołów, które awansowały do finału MP. Naszym dziewczętom nie udała się ta sztuka chociaż w każdym secie i meczu zaprezentowały duże zaangażowanie i niezłe umiejętności.

 

 

Ostatnio dodane

Wpisz poniżej szukane słowo lub wyrażenie