do: Aktualności, Lodowisko, Pingwinek

W najbliższą sobotę, 30 grudnia 2017 r. o godzinie 11.00  i o 12.00 zapraszamy na lodowisko, gdzie będzie miała miejsce kolejna edycja Programu Pingwinek, w ramach którego istnieje możliwość zapisania dzieci na zajęcia odbywające się na Mobilnym Lodowisku Miejskim w Stalowej Woli.

Tylko o tych godzinach będzie możliwość wejścia na lodowisko wspólnie z dzieckiem, które nie potrafi jeździć na łyżwach. Obsługa lodowiska będzie  wpuszczała osoby dorosłe w butach by mogli pomóc swoim najmłodszym pociechom w stawianiu pierwszych kroków na lodzie.

W cenie biletu wstępu jest także sprzęt niezbędny do bezpiecznego skorzystania z zimowej atrakcji. Dzieci będą mogły skorzystać z balkoników do nauki jazdy, kasków, łyżew i płóz na buty dostępnych w wypożyczalni łyżew. Osobom, które będą chciały skorzystać z porad fachowca pomagać będzie nauczyciel Krzysztof Polak, który zajmie się wstępnym instruktażem najmłodszych adeptów łyżwiarstwa.

Ze względów bezpieczeństwa na lodowisku przebywać będzie mogło nie więcej niż 25 dzieci z opiekunami. Prowadzimy wcześniejsze zapisy na uzgodnione terminy. W celu rezerwacji miejsca należy wcześniej opłacić w kasie MOSiR lub na lodowisku, bilet wstępu w wysokości 20 zł.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z kierownikiem ds. sportu i rekreacji Panem Andrzejem Chmielewskim – tel. 797 120 235.

plakat a4

Ostatnio dodane

Wpisz poniżej szukane słowo lub wyrażenie