do: Aktualności, Pingwinek

Na Miejskim Lodowisku Mobilnym w Stalowej Woli został  uruchomiony Program Pingwinek, w ramach którego istnieje możliwość zapisania dzieci na zajęcia nauki jazdy na łyżwach.

W wyznaczonych dniach od godziny 12:00 będzie możliwość wejścia na lodowisko wspólnie z dzieckiem, które nie potrafi jeździć na łyżwach. Obsługa lodowiska będzie wpuszczała osoby dorosłe w butach by mogli pomóc swoim najmłodszym pociechom w stawianiu pierwszych kroków na lodzie.

W cenę biletu wstępu wliczony jest także sprzęt niezbędny do bezpiecznego skorzystania z zimowej atrakcji. Dzieci będą mogły skorzystać z balkoników do nauki jazdy, kasków, łyżew i płóz na buty, dostępnych w wypożyczalni łyżew. Osobom, które będą chciały skorzystać z porad fachowca pomagać będzie nauczyciel Krzysztof Polak, który zajmie się wstępnym instruktażem najmłodszych adeptów łyżwiarstwa.

Ze względów bezpieczeństwa na lodowisku przebywać będzie mogło nie więcej niż 25 dzieci z opiekunami. Prowadzimy wcześniejsze zapisy na uzgodnione terminy. W celu rezerwacji miejsca należy wcześniej opłacić w kasie MOSiR lub na lodowisku, bilet wstępu w wysokości 20 zł za lekcję 45 minutową.

Ostatnio dodane

Wpisz poniżej szukane słowo lub wyrażenie