do: Aktualności, Motyl

Anna Zadworna zawodniczka Sekcji Pływackiej MOTYL MOSiR Stalowa Wola podopieczna trenera Jarosława Niedbałowskiego została powołana do Kadry Polski Niesłyszących i w dniach 17-22.08.2015 roku reprezentowała barwy narodowe na Mistrzostwach Świata w San Antonio USA. Nasza pływaczka była jedną z najmłodszych zawodniczek mistrzostw a mimo to spisała się bardzo dobrze we wszystkich konkurencjach pływackich w których wystartowała. Jesteśmy bardzo dumni z postawy naszej zawodniczki. Miło nam poinformować, że Ania została ponownie powołana na zgrupowanie Kadry Polski Niesłyszących przygotowujące do Mistrzostw Europy Niesłyszących, które odbędą się w Mediolanie Włochy w 2016r.

Anna Zadworna (po prawej)

Wyniki Ani Zadwornej na Mistrzostwach Świata w San Antonio USA :

15 miejsce na 100 m stylem klasycznym 1.29,84, 16 miejsce na 50 m stylem klasycznym 0.39,14, 18 miejsce na 200 m stylem dowolnym 2.30,31 i 50 m stylem dowolnym 0.30,52, 19 miejsce na dystansie 100 m stylem dowolnym 1.06,74 .

Karolina Gancarz zawodniczka Sekcji Pływackiej MOTYL MOSiR Stalowa Wola (Kadra Narodowa Juniorów) podopieczna trenera Jarosława Niedbałowskiego medalistka i wielokrotna finalistka tegorocznych Zimowych i Letnich Mistrzostw Polski w Olsztynie została powołana przez Polski Związek Pływacki na badania Programu Identyfikacji Talentów (TID), które przeznaczone są dla medalistów Mistrzostw Polski rocznika 2001 będących jednocześnie w Kadrze Narodowej Juniorów.