do: Aktualności, VEGA MOSiR

15 marca 2018 w Zespole Szkół w Chwałowicach odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiło 5 szkół. W wielkim finale po zaciętym meczu Gimnazjum nr 4 ze Stalowej Woli pokonało Zespół Szkół w Zaleszanach. Kolejność końcowa turnieju przedstawia się następująco:

  1. Gim nr 4 Stalowa Wola
  2. ZS Zaleszany
  3. ZS Jastkowice
  4. ZS Chwałowice
  5. ZS Zdziechowice

Pani dyrektor Wioletta Maślach i trener pan Konrad Fietko zadbali o miłą atmosferę oraz sprawne przeprowadzenie zawodów. Ciepły posiłek zapewniony przez organizatorów dodał sił uczestnikom turnieju. Szkoła ze Stalowej Woli będzie reprezentować nasz powiat w dalszym etapie rozgrywek.

Skład zwycięskiego zespołu (górny rząd od lewej): Paulina Krzysztoń, Werusia Kosak, Zuzia Bełczowska, Julka Kaczkowska, Natalia Główka, Dominika Maziarz, Mirosław Sroka, (dolny rząd od lewej): Gabrysia Kusiak, Sylwia Typiak, Agata Michalak, Kamila Florczak – kapitan zespołu.

Z racji na dużą popularność siatkówki zapraszamy dziewczęta na sprawdzenie swoich sił w tej pięknej dyscyplinie sportu. Zajęcia organizowane przez klub Vega MOSiR Stalowa Wola prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę trenerską. Obecnie prowadzone są nabory w szkołach podstawowych w klasach 3-4 (grupa naborowa) oraz 5-7 (grupa średniozaawansowana). Zawodniczki Vegi MOSiR biorą udział w rozgrywkach ligowych minisiatkówki i siatkówki, startują w ogólnopolskich turniejach towarzyskich i integrują się na obozach sportowo-rekreacyjnych. Wyjeżdżamy również na mecze zaprzyjaźnionych zespołów Asseco Resovia i Developres Rzeszów. Osoby zainteresowane proszę o kontakt z trenerem/nauczycielem Mirosławem Sroką (tel. 697 445 562, e-mail: trenersroka@wp.pl).

Ostatnio dodane

Wpisz poniżej szukane słowo lub wyrażenie