do: Aktualności, Motyl

Na pierwsze po blisko 7 miesięcznej przerwie zawody pływackie dzieci  czekali wszyscy. Zarówno młodzi pływacy MOTYLA oraz ich rodzice i trenerzy. W Nowej Dębie Stalowa Wola wystawiła najliczniejszą ekipę (25 osób) spośród 15 klubów, które przyjechały z całego Podkarpacia.

Stalowa Wola zajęła pierwsze miejsce jeżeli chodzi o progresję wyników. Wszystkie zawodniczki i zawodnicy zasługują na słowa pochwały za swoją postawę i zaangażowanie.  Dla niektórych był to pierwszy start w ich karierze. Miejsca punktowane zajmowali: Martyna Bednarczyk, Milena Paleń, Patryca Szymańska, Bartosz Gazda, Szymon Sacharczuk, Dawid Wojtak i Rafał Wojtak.

Aż dwie sztafety w kategorii 10 lat znalazło się w czołowej 6-tce w konkurencji 4×50 metrów stylem dowolnym mix (2 dziewczyny i 2 chłopców). Sztafeta w składzie Martyna Bednarczyk, Milena Paleń, Dawid Wojtak i Rafał Wojtak zajęła po bardzo emocjonującej walce 3 miejsce. W drugiej sztafecie startowali: Klara Michno, Martyna Partyka, Jakub Gryz, Bartosz Gazda (6 miejsce).

Teraz czas na trening przygotowujący młodych pływaków do startu w Mistrzostwach Okręgu Podkarpackiego 10-11 lat, które odbędą się również w Nowej Dębie w dniu 17.10.2020 roku.

 

Ostatnio dodane

Wpisz poniżej szukane słowo lub wyrażenie