do: Aktualności, Lodowisko, Łyżwy dla każdego, Pingwinek

Uprzejmie informujemy, że podczas ferii zimowych wydłużony został czas otwarcia lodowiska mobilnego. W odpowiedzi na  liczne zapytania o dostępność obiektu w godzinach rannych lodowisko jest czynne już od godziny 11.00, jednakże pierwszeństwo w dostępie do tafli lodowiska do godziny 14:45 mają grupy zorganizowane oraz organizatorzy półkolonii, którzy dokonują wcześniejszej rezerwacji miejsc u obsługi lodowiska (wyłącznie na specjalnym formularzu grupy zorganizowanej podpisanym przez organizatora wypoczynku lub dyrektora jednostki). Limit dostępnych biletów pomniejszony jest wówczas o liczbę osób z grup zorganizowanych i półkolonii.

Dodatkowo Mobilne Lodowisko Miejskie w Stalowej Woli jest miejscem realizacji Programu „ŁYŻWY DLA KAŻDEGO”  finansowanym ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Programu Pingwinek dla małych dzieci stawiających pierwsze kroki na lodowisku pod opieką i nadzorem rodziców. Ze względów bezpieczeństwa podczas tych programów z lodowiska mogą korzystać wyłącznie ich uczestnicy pod okiem prowadzącego lekcję nauki jazdy na łyżwach instruktora.

Dopuszczalna liczba łyżwiarzy mogących bezpiecznie korzystać z lodowiska to 70 osób. Od godziny 15:00 w dni powszednie i od 13:00 w weekendy z lodowiska można skorzystać kupując bilety w kasie lodowiska, w tym czasie nie ma żadnych rezerwacji. Bilety sprzedawane są pierwszym 70 osobom. Nie prowadzimy przedsprzedaży biletów na następne godziny. Przypominamy że od 1 lutego 2018 r. za bilety wstępu oraz wypożyczenie łyżew zapłacić można także karnetami STANDARD, AQUAMAX i VIP wydanymi przez MOSiR.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

lodowisko

 

Ostatnio dodane

Wpisz poniżej szukane słowo lub wyrażenie