do: Aktualności, Pływalnia kryta

Uprzejmie informujemy, że od dnia 12 lutego 2021 r. pływalnia kryta Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji dostępna będzie zarówno dla członków kadr narodowych polskich związków sportowych, grup zorganizowanych, uczestników kursów nauki pływania, treningów sekcji pływackich jak i wejść indywidualnych. Obiekt będzie otwarty przez cały tydzień w godzinach 7.00-22.00, co najmniej do dnia 28 lutego. Nadal obowiązuje zakaz udziału publiczności, więc trybuny pozostaną zamknięte. 

Informujemy jednocześnie, że z usług pływalni nie mogą korzystać osoby z objawami chorobowymi bez względu na ich charakter.

Maseczki zakrywające usta i nos należy nosić w holu, przed i za kasami oraz w przebieralni. Maseczkę należy zostawić w rzeczach osobistych w szafce basenowej przed udaniem się pod prysznic. Osoby nie stosujące się do obowiązku noszenia maseczek we wskazanych miejscach nie będą mogły skorzystać z usług pływalni.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników pływalni prosimy o stosowanie się do wszystkich regulaminów obiektu oraz poleceń pracowników pływalni krytej MOSiR. 

Niedostępne do odwołania pozostają zjeżdżalnia, sauny i wanna z hydromasażem

Ze względu na dynamicznie rozwijającą się sytuacje epidemiczną, powyższe ustalenia mogą ulec zmianie. Prosimy o śledzenie strony internetowej MOSiR.

 

Aktualne zasady i obostrzenia obowiązujące w sporcie odnajdziecie Państwo pod linkiem:

https://www.gov.pl/web/sport/otwarcie-kortow-basenow-i-obiektow-sportowych-na-swiezym-powietrzu–zmiany-w-sporcie-od-12-lutego?fbclid=IwAR3nVc4320_SrLv8L7mORs1IGdkFj1cg6HtiQoDIvyq8MDN-unZzjMdO7lM 

 

Przypominamy również, że w związku z prowadzonymi pracami budowlanymi związanymi z przebudową parkingu Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wejście na teren pływalni krytej nadal odbywa się od strony ul. Kwiatkowskiego. Klientów indywidualnych prosimy o korzystanie z parkingu KUL-u (ul. Kwiatkowskiego), a następnie przejście w dół ul. Kwiatkowskiego do bramy MOSiR z tyłu pływalni krytej (miejsce rekreacyjne “Grzybek”). Do budynku będzie można wejść przez byłą restaurację Olimpię.

Ze względu na trudne warunki atmosferyczne prosimy o nie ustawianie aut na chodniku przed bramą wjazdową oraz na terenie rekreacyjnym „Grzybek”.

Prosimy o ostrożność i stosowanie się do zasad reżimów sanitarnych.

Ostatnio dodane

Wpisz poniżej szukane słowo lub wyrażenie