do: Aktualności

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 14 kwietnia 2021 roku, od 16 kwietnia możliwe jest uczestnictwo dzieci i młodzieży we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy na obiektach MOSiR.

– hala sportowa, sala sportowa i sala sportów walki – ograniczona do sportu zawodowego (tak jak dotychczas), a także grup dzieci i młodzieży uczestniczącej we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy.

– stadiony: piłkarski przy ul. Kusocińskiego i lekkoatletyczny przy ul. Staszica – grupy zawodowe zrzeszone w klubach i stowarzyszeniach, dzieci i młodzieży uczestniczącej we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy, a także wejścia indywidualne max 25 osób (zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli).

Wszelkie wydarzenia mogą się odbywać bez udziału publiczności. Zamknięte pozostają nadal m.in. siłownie, baseny i sauny.

W sprawach rezerwacji obiektów prosimy o wcześniejszy kontakt:

– Hala sportowa, sala sportowa, sala sportów walki – Andrzej Chmielewski tel. 797 120 235 i Adam Krotoszyński tel. 537 031 432.

– Stadion PKS „SAN”  Rozwadów – Zbigniew Rogowski tel. 697 801 050

– Stadion lekkoatletyczny – Stanisław Łańcucki tel. 882 679 823.

Ostatnio dodane

Wpisz poniżej szukane słowo lub wyrażenie