do: Aktualności

Jeśli „nudzą” Was zwykłe spacery po lesie, to mamy dla Was atrakcję, której nie możecie przegapić! Już w najbliższą niedzielę 23 września  o godzinie 14.00 otwarta zostanie I część innowacyjnego parku linowego w Parku Miejskim w Stalowej Woli, dzięki któremu będziecie mogli podziwiać nasze miasto z wysokości koron drzew. Otwarciu będzie towarzyszyć Jesienny Piknik Rodzinny i III Miejskie Grillowanie. Nie zabraknie atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i dla starszych uczestników.

Kolorowi szczudlarze, pokazy, warsztaty i konkursy cyrkowe w wykonaniu grupy Teatr Jednej Miny, stoisko edukacyjne Wydziału Gospodarki Odpadami Urzędu Miasta promujące selektywną zbiórkę odpadów „Zrób dla Ziemi coś dobrego i nie wrzucaj do jednego”, dmuchańce, wata cukrowa i popcorn będą czekać na przybyłych do Parku Miejskiego w najbliższą niedzielę.

Grupa teatralna przygotowała też dla Was familijny spektakl cyrkowy „TotoTitoTamto”. Żonglerka hamburgerami, can-can z rybami, zabawne przebrania czy próba budowy stołu to tylko fragment przygotowań do Przyjęcia Urodzinowego na które zapraszają bracia: Toto i Tito razem ze starszą siostrą Tamto.

Na zakończenie Teatr „Jedna Mina” przedstawi natomiast niezwykłą historię dziewczynki o imieniu Vivi, która dziwnym zbiegiem okoliczności trafia do świata ognia, gdzie spotkają ją niezwykłe przygody. Przewodnikiem po Ognistej Krainie będzie tajemniczy Człowiek Cień… Spektakl ognia pt. „VIVI” rozpocznie się o godzinie 18.00.

Nie zapominajcie, że przez cały czas trwania wydarzenia, będzie można kosztować smacznych dań z grilla firmy Matthias i spacerować całymi rodzinami po innowacyjnym i bezpiecznym parku linowym.

Wstęp na Jesienny Piknik Rodzinny i wszystkie atrakcje oczywiście bezpłatny! Nie może Was tam zabraknąć!

Organizatorem wydarzenia jest Lucjusz Nadbereżny Prezydent Miasta Stalowej Woli, Stanisław Sobieraj Przewodniczący Rady Miejskiej w Stalowej Woli. Otwarcie odbędzie się dzięki Ministerstwu Sportu i Turystyki, Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli, Teatrowi „Jedna Mina” i Zakładowi Przetwórstwa Mięsa „Matthias”.

źródło: stalowawola.pl

Ostatnio dodane

Wpisz poniżej szukane słowo lub wyrażenie