do: Aktualności

Planowane na niedzielę 6 grudnia otwarcie lodowiska w Stalowej Woli musi zostać przełożone o kilka dni. Pomimo, że na placu przed MDK w Stalowej Woli już wszystko gotowe, to niestety zbyt ciepłe dni pokrzyżują najważniejszą część całej instalacji a więc wytworzenie tafli lodu.

Jeszcze w piątek wszystko toczyło się zgodnie z planem, dookoła lodowiska ustawiano żywe choinki, które mają stworzyć odpowiedni klimat i świąteczną atmosferę. Niestety, jak informuje dyrektor MOSiR Robert Nowak w związku z usterką agregatu chłodniczego, która miała miejsce dzisiejszej nocy, otwarcie Miejskiego Lodowiska odbędzie się z kilkudniowym opóźnieniem. Usterka agregatu spowodowała, że dotychczas wytworzona warstwa lodu całkowicie rozpuściła się. Wytworzenie warstwy lodu umożliwiającej korzystanie z lodowiska do 6 grudnia jest niemożliwe pomimo, że agregat już pracuje prawidłowo.

– Serdecznie przepraszamy mieszkańców za przełożenie terminu otwarcia lodowiska. Nowy termin podany zostanie jak tylko uda się wytworzyć warstwę lodu. Aby zrekompensować mieszkańcom długi okres oczekiwania, gwarantujemy jeszcze więcej atrakcji – mówi dyrektor MOSiR Robert Nowak.

Ostatnio dodane

Wpisz poniżej szukane słowo lub wyrażenie