do: Aktualności, Motyl

W dniu 10 grudnia w Radomiu odbyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa Pływackie „Sięgnij po złoto”. W zawodach wzięło udział 11 klubów: Aquator Kozienice, MKS Polonia Warszawa, MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki, SP Meduza Pajęczno, UKS Delfin Legionowo, UKS Dwójka Sochaczew, UKS Jagiellonka Warszawa, UKS Żoliborz Warszawa, Śródmiejski UKS Polna Warszawa, SP Motyl MOSiR Stalowa Wola oraz gospodarze Wodnik Radom. Łącznie wystartowało 132 zawodników. Naszą sekcję reprezentowało 6 zawodniczek i 3 zawodników, którzy zdobyli łącznie 29 medali (13 złotych, 10 srebrnych i 6 brązowych) oraz wywalczyli 2 miejsce drużynowo ustępując tylko gospodarzom zawodów Wodnikowi Radom a wyprzedzając Jagiellonkę Warszawa.

9. Weronika Szymańska (2002) 1 brązowy

Sztafeta 4 x 50 m stylem zmiennym w składzie: Leonard Golik, Weronika Szymańska, Julia Sroczyńska i Anna Zadworna wywalczyła srebrny medal

Sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym w składzie: Julia Sroczyńska, Anna Zadworna, Aleksandra Bis i Leonard Golik wywalczyła srebrny medal

Adam Procnal (2004) został najlepszym zawodnikiem w swojej kategorii wiekowej.

Puchar za 2 miejsce drużynowo odebrał trener SP MOTYL MOSiR Stalowa Wola Jarosław Niedbałowski