do: Aktualności, Motyl

Zawodnicy z Sekcji Pływackiej MOTYL MOSiR Stalowa Wola rocznik 2002 i 2001 trenera Jarosława Niedbałowskiego 11.11.2015 roku startowali w XI Zawodach z Okazji Święta Niepodległości w Pływaniu, które odbyły się w Mielcu.

Motyle zdobyły 24 medale: 8 złotych, 7 srebrnych i 9 brązowych zajmując drugie miejsce w klasyfikacji medalowej za pływakami gospodarzy. W klasyfikacji najlepszej zawodniczki drugie miejsce zajęła Karolina Gancarz a trzecie miejsce jej koleżanka Wiktoria Gondek, wygrała zawodniczka z Ikara Mielec Andrea Litwin wśród zawodników drugie miejsce zajął Hubert Pokrywka przed Kacprem Marszałkiem z MKP Bobry Dębica, a wygrał zawodnik Ikara Mielec Mikołaj Malec. W zawodach tych wystartował Adam Procnal rocznik 2004, który startując ze starszymi zawodnikami zdobył dwa medale: srebrny na 100 m stylem motylkowym z czasem 1.22,36 oraz brązowy medal na 100 m stylem dowolnym z czasem 1.14,54.
Trzy zawodniczki Motyla: Karolina Gancarz, Wiktoria Gondek i Aleksandra Bis uzyskały minimum na Zimowe Mistrzostwa Polski.

Klasyfikacja medalowa

Najlepsi zawodnicy

Pełne wyniki

Ostatnio dodane

Wpisz poniżej szukane słowo lub wyrażenie