do: Aktualności

Udanie zakończyli sezon pływacy Sekcji Pływackiej Motyl MOSiR Stalowa Wola. Na pływalni „Smoczka” w Mielcu 4 czerwca odbyły się zawody z cyklu Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 lat – II RUNDA. „Motylki” obroniły 3 miejsce z I rundy minimalnie przegrywając walkę o drugie miejsce z MUKP Korona-Swim Kielce Na duże gratulacje w szczególności zasługuje Milena Paleń, której ciężka praca zaowocowała III miejscem na dystansie 200 metrów stylem klasycznym. Również Dawid Wojtak zajął trzecie miejsce. Dawid na pudle stanął na dystansie 200 metrów stylem grzbietowym. Tuż za podium uplasowali się Weronika Agaiby (100 m stylem motylkowym) oraz Rafał Wojtak (4 miejsce 200 metrów stylem zmiennym). Większość zawodników poprawiła swoje rekordy życiowe, a największe postępy zrobiła Julia Wańkowicz , która w 4 startach zrobiła cztery „życiówki”. W zawodach w Mielcu wystąpili ponadto. Martyna Partyka, Patrycja Szymańska, Bartosz Gazda, Filip Magdziak, Filip Stecyk,

Przed młodymi pływakami okres roztrenowania i regeneracji. Wakacje to czas odpoczynku  i zbierania siły na nowy sezon startowy.