do: Aktualności

W środę, 30 października w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 12 w Stalowej Woli odbyły się Miejskie Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców. W wyniku zaciętej rywalizacji wyłoniono drużyny stalowowolskich szkół podstawowych, które reprezentować będą nasze miasto w rozgrywkach na szczeblu powiatu.

W konkurencji dziewcząt do rozgrywek powiatowych zakwalifikowała się zwycięska drużyna z Szkoły Podstawowej nr 12 w składzie: Adrianna Kramek, Julia Grabas, Nikola Chyła. Drugie miejsce przypadło drugiej ekipie z Szkoły Podstawowej nr 12, w której składzie znalazły się: Kamila Kaczmarek i Klaudia Ozga, zaś trzecie miejsce przypadło dziewczętom z trzeciej drużyny Szkoły Podstawowej nr 12, tj. Agacie Skrzeszewskiej i Patrycji Kaproń.

W konkurencji chłopców do dalszej fazy rozgrywek awansowali chłopcy z drużyny z Szkoły Podstawowej nr 12 reprezentowanej przez Jakuba Kusz, Dawida Markowicza oraz Mateusza Pietruszyńskiego. Na drugim stopniu podium uplasowali się reprezentanci Szkoły podstawowej nr 1, tj.: Adam Mazur i Krzysztof Wiśniewski, a trzecie miejsce zajął zespół Szkoły Podstawowej nr 7 w składzie Jakub Czubat i Bartosz Pioterczak.

Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli, a eliminacje gminne odbyły się dzięki życzliwości i wsparciu infrastrukturalnym ze strony Pana Dyrektora Marka Kopery z Szkoły Podstawowej nr 12 oraz pomocy technicznej ze strony Pani Jadwigi Jankiewicz.

Ostatnio dodane

Wpisz poniżej szukane słowo lub wyrażenie