do: Aktualności, Pływalnia kryta

W najbliższą sobotę 29 sierpnia, po modernizacji sieci wodociągowej otwarte zostaną baseny kryte Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Pierwotny termin zakończenia prac zaplanowany był na 5 września, jednak intensyfikacja pracy i właściwa koordynacja działań, doprowadziły do wcześniejszego zakończenia inwestycji.

Basen będzie otwarty dla wszystkich, którzy chcą zrelaksować się na naszej pływalni, a także doszlifować swoje umiejętności pływackie. Dostępne są między innymi kursy korekcyjne, nauka pływania czy aquaaerobic, na które trwają zapisy w kasie MOSiR. Można również zrelaksować się w jacuzzi, w małym basenie skorzystać z biczy wodnych i podwodnych masażerów, a także zakosztować tropikalnych temperatur w saunach.

W sobotę otwarte zostaną wszystkie atrakcje basenów krytych – trzy niecki, w tym dwie o wymiarach 25×12 m. Jedna z nich o głębokości 3,60 m jest wyposażona w skocznię o wysokości 3 m. Pływalnia posiada elementy rekreacyjne w postaci zjeżdżalni, jacuzzi oraz innych atrakcji wodnych umiejscowionych w małej niecce o wymiarach 12,5 x5m, a także saunę parową i suchą oraz bicze wodne.

W przyszłym roku otwarcie basenów odkrytych planowane jest 1 czerwca, jeśli pogoda na to pozwoli. Baseny odkryte będą udostępnione mieszkańcom Stalowej Woli przez całe wakacje i we wszystkie ciepłe dni czerwca.

Od 29 sierpnia do 6 września baseny będą czynne codziennie od godz. 7.00 do godz. 22.15, z przerwą w godz. 15.00-17.00.

Sauny czynne będą w godz. 17.00 – 20.00 (od poniedziałku do piątku), w godz. 15.00 – 21.00 (soboty i niedziele).

Zapisy na zajęcia z aqua-aerobiku, kurs nauki pływania i zajęcia korekcyjne pod numerem telefonu 15 842 25 62, 15 844 09 98.

Recommended Posts

Wpisz poniżej szukane słowo lub wyrażenie