do: Aktualności, Łyżwy dla każdego

Klub Pływacki Motyl MOSiR Stalowa Wola, Gmina Stalowa Wola wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli zaprasza do wzięcia udziału w programie „Łyżwy dla każdego”, finansowanego ze środków Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów Ministerstwa Sportu i Turystyki

Uczniów klas szkół podstawowych z terenu Gminy Stalowa Wola serdecznie zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych zajęć sportowych realizowanych na lodowisku miejskim w Stalowej Woli.

Celem zajęć w ramach projektu jest aktywizacja sportowa dzieci i upowszechnianie sportów zimowych. Będą to zajęcia łyżwiarstwa o charakterze ogólnorozwojowym. W trakcie trwania projektu prowadzona  będzie nauka jazdy na łyżwach oraz podstawowe techniki poruszania i zatrzymywania się na lodowisku.

Zajęcia odbywać się będą dwa raz w tygodniu po 45 minut każde. Grupa I będzie ćwiczyła we wtorki (14:00) i soboty (12:00), grupa II będzie ćwiczyła w środy(14:00) i niedziele (12:00)

Zajęcia są bezpłatne. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Informacje, terminy zajęć oraz regulamin dostępne są na stronie internetowej www.mosir.stalowawola.pl. Więcej informacji Andrzej Chmielewski nr tel.: 797 120 235.

Deklaracje można składać do dnia 3 stycznia 2018 r.:

 • w dni robocze, codziennie w godzinach 800 – 1500 w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli ul. Hutnicza 15 pok. 101,
 • w kasie lodowiska godzinach 1500 – 2000.

Prosimy o wybór i dopisanie na druku deklaracji wybranej grupy, w której dziecko będzie mogło uczestniczyć w zajęciach.

REGULAMIN ZAJĘĆ

 1. W zajęciach mogą uczestniczyć uczniowie szkół podstawowych , których opiekunowie prawni wypełnili deklarację uczestnictwa dziecka.
 2. Podpisanie deklaracji jest równoznaczne z akceptacją regulaminu zajęć.
 3. Zajęcia są bezpłatne i powszechne.
 4. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu a jednostka trwa 45 min.
 5. Nauka odbywa się na lodowisku miejskim w okresie od 2.01 do 28.02.2018 roku pod kierunkiem wykwalifikowanego instruktora.
 6. O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.
 7. Na zajęcia dzieci zgłaszają się w strojach sportowych, wygodnych nie krępujących ruchu.
 8. Rodzice, opiekunowie prawni , jako wolontariusze przygotowują dzieci do zajęć i pomagają im ubrać łyżwy a po zajęciach rozliczyć się z pożyczonego sprzętu.
 9. Każde zajęcia rozpoczynają się od sprawdzenia obecności i sprawdzenia czy łyżwy są prawidłowo dobrane i zapięte.
 10. W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych zajęcia o charakterze ogólnorozwojowym będą odbywały się na sali sportowej.

–> DEKLARACJA (kliknij, aby pobrać) <–

Ostatnio dodane

Wpisz poniżej szukane słowo lub wyrażenie