do: Aktualności, Lodowisko, Łyżwy dla każdego

Stowarzyszenie Klub Pływacki Motyl MOSiR Stalowa Wola, Gmina Stalowa Wola wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli zaprasza uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w programie „Łyżwy dla każdego”. Program finansowany jest ze środków Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić uczniów klas szkół podstawowych z terenu Gminy Stalowa Wola do skorzystania z bezpłatnych zajęć sportowych realizowanych na Miejskim Lodowisku Mobilnym w Stalowej Woli. W ubiegłym roku program cieszył się ogromnym zainteresowaniem, dlatego mamy nadzieję, że i ta edycja zdobędzie Państwa serca.

Celem zajęć w ramach projektu jest aktywizacja sportowa dzieci i upowszechnianie sportów zimowych. Będą to zajęcia łyżwiarstwa o charakterze ogólnorozwojowym. W trakcie trwania projektu prowadzona będzie nauka jazdy na łyżwach oraz podstawowe techniki poruszania i zatrzymywania się na lodowisku.
Zajęcia odbywać się będą dwa raz w tygodniu po 45 minut każde. Grupa I sobota i niedziela o godz. 10:00. Grupa II sobota i niedziela o godz. 11:00.

Zajęcia są bezpłatne. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Złożenie deklaracji nie jest równoznaczne z zapisaniem się na zajęcia.

Informacje, terminy zajęć oraz regulamin dostępne są na stronie internetowej www.mosir.stalowawola.pl. Więcej informacji Andrzej Chmielewski nr tel.: 797 120 235.

Deklaracje można składać do dnia 4 stycznia 2019 r.:
– w dni robocze, codziennie w godzinach 8:00 – 15:00 w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli ul. Hutnicza 15 pok. 112.

Prosimy o wybór i dopisanie na druku deklaracji wybranej grupy, w której dziecko będzie mogło uczestniczyć w zajęciach.

Do pobrania: DEKLARACJA w formacie DOCX oraz DEKLARACJA w formacie PDF

REGULAMIN ZAJĘĆ
1. W zajęciach mogą uczestniczyć uczniowie szkół podstawowych , których opiekunowie prawni wypełnili deklarację uczestnictwa dziecka.
2. Podpisanie deklaracji jest równoznaczne z akceptacją regulaminu zajęć.
3. Zajęcia są bezpłatne i powszechne.
4. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu a jednostka trwa 45 min.
5. Nauka odbywa się na Miejskim Lodowisku Mobilnym w okresie od 5.01 do 24.02.2019 roku pod kierunkiem wykwalifikowanego instruktora.
6. O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.
7. Na zajęcia dzieci zgłaszają się w strojach sportowych, wygodnych nie krępujących ruchu.
8. Rodzice, opiekunowie prawni, jako wolontariusze przygotowują dzieci do zajęć i pomagają im ubrać łyżwy a po zajęciach rozliczyć się z pożyczonego sprzętu.
9. Każde zajęcia rozpoczynają się od sprawdzenia obecności i sprawdzenia czy łyżwy są prawidłowo dobrane i zapięte.
10. W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych zajęcia o charakterze ogólnorozwojowym będą odbywały się na sali sportowej.

Ostatnio dodane

Wpisz poniżej szukane słowo lub wyrażenie