do: Aktualności

Już w najbliższy weekend – 23-24.07.2021 – startuje Letnia Scena Labiryntu. Miejscem eventu będzie zielony obszar znajdujący się na terenie kompleksu MOSiR (wjazd od ulicy Kwiatkowskiego tzw Grzybek). Impreza zorganizowana z okazji 10-lecia działalności Klubu Labirynt.

W pierwszym dniu wystąpi pochodzący z naszego miasta Daniel Drumz. Przez wiele lat związany z legendarnym Grammatikiem (do dziś nagrywa i koncertuje z Eldo). Autor wielu klasycznych mixtape’ów oraz kilku winylowych wydawnictw dla U Know Me Records. Występował m.in. w Nowym Jorku, Londynie, Berlinie, Dublinie, Wilnie, Pradze. Absolwent Red Bull Music Academy Bass Camp Warsaw oraz uczestnik pierwszej polskiej edycji Boiler Room. W styczniu 2015 r. ukazał się jego debiutancki album “Untold Stories”. W Off Radiu Kraków prowadzi audycję Electric Relaxation Show.

Wisienką na torcie pierwszego dnia imprezy będzie O.S.T.R. Adam O.S.T.R. Ostrowski – muzyk, producent, instrumentalista, raper. Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Od 20 lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko. Autor 25 autorskich albumów muzycznych. Posiadacz 8 platynowych i 6 złotych płyt, w tym dwóch podwójnie i jednej potrójnie platynowej. Pięciokrotny laureat Fryderyka – Nagrody Akademii Fonograficznej. Laureat nagrody Bestseller Empiku 2016 oraz nagrody kulturalnej Onetu O!Lśnienia 2016 w kategorii muzyka popularna. Od zawsze w nieprzerwanej trasie koncertowej. Jeden z pionierów w wykorzystaniu zespołu instrumentalistów w czasie koncertów hiphopowych w Polsce.

Ponadto pierwszego dnia imprezy wystąpią:
– Ślepy Płw & Kubson
– GeneratorPe
– Tonio
– Dj WuDu

Sobota (24.07.2021 ) będzie w klimacie punkowo rockowym . Gwiazdą wieczoru będzie zespół KSU – polski zespół punk rockowy. Powstał w 1977 roku w Ustrzykach Dolnych. Zespół podczas swojej ponad 40-letniej działalności oficjalnie wydał 11 płyt. Oprócz tego ukazało się ponad 30 pirackich i bootlegowych wydawnictw – głównie z materiałami koncertowymi. Jedynym członkiem zespołu, który znajduje się w nim od jego założenia, jest Eugeniusz „Siczka” Olejarczyk. Zespół początkowo wykonywał typową muzykę punk rockową i z tym nurtem jest powszechnie utożsamiany, z czasem jednak wykształcił własny styl bliższy szeroko pojętemu rockowi.

Ponadto drugiego dnia imprezy wystąpią:

– PISK
– KAROL ALEKSANDER
– DRM
– PATHAR
– ZDOLNY

Bilety dostępne na Going lub stacjonarne  w Klubie Labirynt.
Ostatnio dodane

Wpisz poniżej szukane słowo lub wyrażenie