do: Aktualności

W miniony piątek 18 sierpnia zakończył się ostatni, czwarty turnus półkolonii, organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli. Z naszej oferty skorzystało łącznie 276 dzieci w wieku 6 – 14 lat. Uczestnicy półkolonii zorganizowani byli w grupy tematyczne, zgodnie z własnymi zainteresowaniami. Były to grupy: piłkarskie, koszykarskie, pływackie i ogólne.

W programie zaplanowano gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu, w wodzie na basenach krytych i otwartych, warsztaty konstrukcyjne LEGO EDUCATION oraz wizyty w gospodarstwie agroturystycznym „MADEJÓWKA’’ (małe ZOO). Pogoda na ogół sprzyjała, więc podczas spacerów z wychowawcami koloniści mogli poznawać miasto a także ćwiczyć na siłowni zewnętrznej w parku24. Oprócz aktywnego spędzania czasu uczestniczyli w seansach filmowych w kinach „Wrzos” i „Ballada”. Każdego dnia zapewniony był dwudaniowy posiłek.

Dyrekcja Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji składa serdeczne podziękowania kierownikom turnusów Aleksandrowi Gajdzie i Małgorzacie Turek, a także trenerom i wychowawcom: Melisie Bereżańskiej, Agnieszce Janiec, Piotrowi Gilarowi, Rafałowi Partyce, Jaromirowi Wieprzęciowi, Wojciechowi Fabianowskiemu, Piotrowi Bereżańskiemu i Waldemarowi Kalbarczykowi za wzorową pracę, fachowość i zaangażowanie oraz troskę o bezpieczeństwo uczestników.

Ostatnio dodane

Wpisz poniżej szukane słowo lub wyrażenie